Sander van Doorn powróci do trance’u… w Polsce! Jeszcze w listopadzie Target Arena Festival

27 listopada w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się pierwsza edycja Target Arena Festival. Wystąpi m.in. Sander van Doorn.

sunrise

27 listopada jest datą, którą powinni zapisać sobie fani klubówki w wersji retro. To właśnie wtedy w Ostrowie Wielkopolskim wystąpią m.in. Sander van Doorn, Marcel Woods oraz Peran van Dijk. Wszystko w ramach pierwszej edycji Target Arena Festival.

Pandemia koronawirusa spowodowała problemy wielu podmiotów działających w branży eventowej. Odmrożenie gospodarki dało jednak szansę na nowe otwarcie – i z tej właśnie okazji skrzętnie skorzystali ludzie z Target One Agency. Ich działanie na festiwalowym poletku rozpoczęło się w 2017 roku w Krotoszynie. Wówczas na tamtejszych Błoniach odbył się event pod nazwą Target One Festival. Już samo before party bylo warte uwagi. W klubie Manhattan Czekanów zagrali między innymi Skytone, LOUD ABOUT US oraz Clarx, a więc jedne z topowych postaci najmłodszego wówczas pokolenia polskiego EDMu. To był jednak tylko przedsmak – headlinerami docelowego wydarzenia byli ReOrder, Tom Swoon i Skytech, a skład uświetnili swoją obecnością także m.in. I.GOT.U, DNF, TWISTERZ oraz neeVald. Skład więc – jak na pierwszą edycję – imponujący.

kalendarz

Target One Festival - Błonie/Krotoszyn (4-5.08.2017) » Seciki.pl -  Najnowsze Klubowe Sety

Nowe otwarcie Target One

Po kilku miesiącach przyszła jeszcze impreza pod nazwą We Are Target One we wspomnianym już Manhattanie, na której swój polski debiut zaliczył Mesto. Natomiast później nastała cisza, która trwała de facto do 2021 roku. Wtedy to pomysł organizacji festiwali w południowej Wielkopolsce wrócił do łask. Dzięki temu podczas minionych już wakacji odbyły się aż trzy wydarzenia pod marką Target One Festival – dwa w Krotoszynie, a jedno w Rawiczu. Wystąpili na nich między innymi C-BooL, Fafaq, Skytech, Matys, DJ Shog, CJ Stone oraz team FRKNTN w komplecie.

ultra

Po raz pierwszy w hali

To była jednak dopiero rozgrzewka – na jesień planowana była bowiem pierwsza halowa edycja wydarzenia, tym razem w klimatach retro. 30 października w Krotoszynie, podczas Target Arena Festival – Retro Edition mieli wystąpić między innymi Peran van Dijk, Hazel oraz DJ Quiz. Plan jednak spalił na panewce. Władze gminy, które zarządzają także halą widowiskowo-sportową, na której to event miał się odbyć, nie wyraziły zgody na realizację imprezy. Wszystko to było umotywowane pandemią koronawirusa.

Jednakże, jak pokazał czas, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nowa data (27 listopada) i nowe miejsce (Ostrów Wielkopolski) przyniosły za sobą także zdecydowanie większy rozmach pod względem lineup’u, niż to co było planowane pierwotnie. Zagranicznych postaci jest bowiem aż trzy – konkretnie Sander van Doorn, Marcel Woods oraz Peran van Dijk. Skład ten dopełniają Polacy – Hazel, DJ Quiz, Alex oraz Avergy.

sunrise

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Bilety już dostępne

Bilety na tę imprezę są już dostępne – obecnie dostępne są bilety zwykle (za 59 zł) oraz VIP (za 119 zł). W dniu imprezy ceny wzrosną (odpowiednio do 90 i 140 zł). Warto więc je nabyć już teraz – a można to zrobić pod tym linkiem.

Co ważne – wejściówki kupione na pierwotną edycję Target Arena Festival zachowują ważność w nowej dacie i lokalizacji – przy czym nie będzie wymagana żadna dopłata. Jest to o tyle warte podkreślenia, że bilet na krotoszyńską imprezę w pierwszej puli kosztował 45 złotych.

Portal Shining Beats z dumą wspiera Target Arena Festival – Retro Edition.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?