Target One Festival 2023 ze światowymi gwiazdami trance’u. Znamy pierwsze nazwiska!

Festiwalowe wakacje rozpoczną się w tym roku w Krotoszynie, podczas Target One Festival 2022: Trance Edition. Wystąpią m.in. Nifra i KhoMha.

kalendarz

Nie tylko molochy napędzają rynek. Niemały wpływ na kreowanie gustów mają także mniejsze wydarzenia, takie jak Mamry Festival, Heartbeat Festival, Goldhill Festival czy Target One Festival. Krotoszyńska marka imprez powróciła na scenę po kilkuletniej przerwie w 2021 roku. Od tamtego czasu udało się zorganizować kilka imprez z naprawdę ciekawymi lineup’ami – lecz to 2023 rok zapowiada się na przełomowy w historii tego brandu.

Trzy imprezy

Kilka tygodni temu poznaliśmy plany Target One Agency na rozpoczęty przed paroma dniami rok. Przewidują one trzy wakacyjne imprezy – dwie w czerwcu i jedna w sierpniu. Fani szeroko rozumianego EDMu oraz klimatów retro mogą się szykować na wizytę w Krotoszynie pod koniec wakacji, zaś w dniach 16-17 czerwca odbędą się dwie zróżnicowane gatunkowo imprezy. Pierwszego dnia, podczas Freaky Friday, na scenie mają pojawić się popularni obecnie raperzy oraz DJe reprezentujący kulturę vixy. Dzień później z kolei szykuje się nie lada gratka dla fanów muzyki trance. Podczas Target One Festival 2023: Trance Edition wystąpią rozpoznawalne w świecie tanecznej elektroniki postaci grające różne odcienie euforycznych brzmień.

emuze.me

Już teraz znamy pierwszą część lineup’u imprezy. Jako pierwsza ogłoszona została znana i lubiana w naszym kraju Nifra. Jej utwory w głównej mierze mogą kojarzyć fani Black Hole Recordings oraz Coldharbour Recordings, wytwórni Markusa Schulza.

Tuż po niej, do składu Target One Festival Trance Edition dołączył kolejny wychowanek Markusa Schulza – KhoMha. Jego możliwości polscy fani trance’u mieli okazję poznać już niejednokrotnie. W Krotoszynie przyjdzie okazja na powtóreczkę.

ultra

Kolejne szczegóły wkrótce!

Wkrótce poznamy kolejne nazwiska, które zaprezentują się przed polską publicznością 17 czerwca. Na ten moment – oprócz Słowaczki i Kolumbijczyka – skład mają zasilić jeszcze reprezentanci Szkocji, Irlandii Północnej, Niemiec i Polski. Warto więc śledzić dalsze poczynania wokół imprezy na jej facebook’owym wydarzeniu. Bilety trafią do sprzedaży już niedługo.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Target One Festival 2023: Trance Edition.


foto: Gustav

kalendarz

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?