Vini Vici i Ben Nicky powracają do Polski! Oto pełny lineup Target One Festival 2024

Pierwsza edycja Target One Festival we Wrocławiu to niemal 20 artystów na dwóch scenach. Znamy pełny skład lineup’u!

kalendarz

W obozie Target One Festival zmiany. Ubiegłoroczna edycja, na której wystąpił między innymi Will Atkinson, była ostatnią zrealizowaną w Krotoszynie – mieście, w którym rozpoczęła się cała historia tego eventu. Od 2024 roku domem trance’owego wydarzenia będzie Wrocław. To tam, dokładnie na Polach Marsowych, 8 czerwca na fanów tanecznej elektroniki będą czekać dwie sceny z muzyką trance i techno. Już jakiś czas temu organizatorzy zapowiadali, że w lineup’ie pojawią się przedstawiciele czołówki sceny. Z kolei w tegotygodniowej wypowiedzi dla Shining Beats potwierdzona została różnorodność zabookowanego składu. Teraz znamy już wszystkie szable przyszykowane na wrocławski debiut Target One Festival.

Nowa historia z czołówką sceny

Podczas Target One Festival 2024 ponad połowę lineup’u będą stanowić zagraniczne postaci. Na czele tego składu stanie izraelska formacja Vini Vici, będąca prekursorem nurtu psy trance w elektronicznym mainstreamie. We Wrocławiu zjawi się także Ben Nicky, który znany jest wśród fanów elektroniki na całym świecie z umiejętnego mieszania trance’u z hard dance’m i techno. Mocne trance’owe brzmienia będzie prezentować także Greg Downey.

kalendarz

Za euforyczną odsłonę wydarzenia odpowiedzialni będą RAM i Susana oraz Christina Novelli, która nie tylko zaśpiewa swoje największe trance’owe hity, ale także zagra seta DJskiego.

kalendarz

Uwagę na Target One Festival 2024 będą musieli zwrócić także fani progresywnych brzmień rodem ze stajni Anjunabeats. Wytwórnię trio Above & Beyond na Polach Marsowych będą reprezentować Oliver Smith, Super 8 & Tab oraz Myon.

Nie zabraknie też polskiej siły, na której czele stanie najwyżej uplasowany w Polish DJs Chart 2023 trance’owy twórca – Matt Bukovski. Oprócz niego pojawią się również Jackob Rocksonn oraz Mr White i Cream.

sunrise

Główną postacią na scenie z muzyką techno będzie dobrze znana z imprez Mayday Klaudia Gawlas. Oprócz niej, pojawią się także uznane za granicą polskie postaci – Sept, Carla Roca oraz Siasia. Swoją “zajezdnię” zaprezentuje przed wrocławską publicznością Matys, a skład dopełnią Jacob Peeker oraz Irvin.

Target One Festival 2024 – lineup

Pełny lineup Target One Festival 2024 prezentuje się następująco:

Scena Trance
Vini Vici
Ben Nicky
RAM & Susana
Christina Novelli (concert + DJ set)
Oliver Smith
Super 8 & Tab
Myon
Greg Downey
Matt Bukovski
Mr White b2b Cream
Jackob Rocksonn

kalendarz

kalendarz

Scena Techno
Klaudia Gawlas
Sept
Siasia
Carla Roca
Matys
Jacob Peeker
Irvin

Target One Festival 2024 – bilety

Wraz z ogłoszeniem lineup’u, do sprzedaży trafiły bilety na Target One Festival 2024. W cenie 209 zł w wersji standard oraz 500 zł w wersji VIP dostępne są za pośrednictwem bileterii Tixx.pl – pod tym linkiem.

sunrise

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Target One Festival 2024.


foto: Erzet Arts

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?