Tune Of The Year

Są takie collaby, które wspomina się latami. Zazwyczaj mamy wtedy do czynienia z połączeniem sił dwóch wielkich gwiazd, bądź też dwóch czołowych przedstawicieli danego gatunku. Przed premierą panuje wtedy ogromny hype i niewiadoma, czy będzie to aż tak dobre, na jakie się zapowiada. Czasem pojawiają się spore niewypały, jednak większości przypadków plany wielkich crossoverów kończą się pomyślnie.

Już wkrótce dostaniemy w nasze ręce (lub uszy, jak kto woli) kolejny wielki niespodziewany collab. Prekursor gatunku future house – Tchami i jeden z największych młodych talentów sceny EDM – Curbi spotkali się w studiu i stworzyli wspólny numer!

Młodsi słuchacze przywykli do tego, że zazwyczaj Francuz wydaje swoje tracki w swoim labelu, Confession. Stąd też wielu z Was może być zaskoczonych obecnością tego aliasu w Spinnin’ – a niepotrzebnie, gdyż Martin wydawał tam swoje tracki już czterokrotnie. Co prawda ostatni raz w 2014 roku, ale jednak.

Zaskakujące połączenie dwóch stylów

Wróćmy jednak do sedna. “Make Amends“, bo taką nazwę nosi ich wspólny utwór, będzie stanowił raczej tę spokojniejszą część dyskografii obydwóch twórców. Mimo to jest naprawdę interesująco – numer wzbogaca wokal Kyan, zaś sam drop robi coś, co w języku polskim określa się jako rozp… wy dobrze wiecie co 😉

Nietypowe dźwięki, jakie udało się wykręcić Tchamiemiu i Curbiemu to spory powiew świeżości – który naturalnie nie każdemu musi się spodobać. Track ukaże się 12 lutego i – jeśli mamy patrzeć na nastroje na naszej facebook’owej grupie – już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego – wszak dotychczas nic nie wskazywało na to, że Tobias i Martin wydadzą wspólny track.

W każdym razie – kawałek został już zagrany w nowym odcinku Hexagon Radiu, audycji którą prowadzi Don Diablo. Tym samym mamy dla Was preview tego niespodziewanego collaba. Znajdziecie je poniżej.

Tune Of The Year