kontakt

Tchami to postać w muzyce elektronicznej, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Pionier future house’u od kilku lat prezentuje wysoki poziom wydawanych utworów oraz setów.

Jego współpraca z innym francuskim producentem znanym jako Malaa, odbiła się szerokim echem w środowisku EDM. Ich wspólna trasa “No Redemption”, a także występy sygnowane tą marką, zrobiły niemałą furorę na każdym większym festiwalu. Wystarczy wspomnieć chociażby występ na ubiegłorocznym Sunrise Festival, gdzie panowie zaprezentowali się fantastycznie. Nie brakowało opinii, że był to najlepszy set w historii całej imprezy.

Szybkie sukcesy…

Warto dodać, że rozpoczęcie kariery Martina Bresso datuje się na 2013 rok. W porównaniu z innymi artystami doświadczenie jest nikłe, jednak przez te 7 lat Francuz osiągnął naprawdę bardzo dużo.

Tchami nie tylko odpowiada za swoje produkcje, ale często współpracuje z innymi artystami. Chociażby był współautorem przeboju dla DJa Snakea i Lil Jona „Turn Down for What”. Najnowszym przykładem i kolejnym sukcesem jest praca u boku samej Lady Gagi. Martin wraz z innymi znanymi producentami odpowiada za warstwę muzyczną nowego albumu amerykańskiej wokalistki oraz aktorki. Znane dźwięki, prawda? 🙂

Jedyne czego brakuje w dyskografii to album – i tak się składa, że stan ten już wkrótce ulegnie zmianie. Debiutancki longplay Francuza ma już swoją nazwę – “YEAR ZERO”. Przy okazji podania tej informacji, światło dzienne ujrzała bardzo klimatyczna okładka. Niestety, to tyle z wieści – a więc chociażby na datę premiery przyjdzie nam jeszcze poczekać.

https://www.instagram.com/p/CAfqzMYFNxV/?utm_source=ig_web_copy_link

kontakt