Tchami ujawnił tracklistę swojego debiutanckiego albumu. Na “Year Zero” pojawi się m.in. ZHU

Już w piątek 23 października Tchami upubliczni swój debiutancki album. Na szesnastoutworowym “Year Zero” nie zabraknie ciekawych collabów.

emuze.me

Przed nami ciężkie miesiące. Po w miarę spokojnym i powiedzmy, że normalnym okresie wakacyjnym, restrykcje związane z koronawirusem znowu daje o sobie znać. Większość państw Europy znów zamyka się w domach – na drugi lockdown muszą być gotowi również Polacy. Mimo to trzeba myśleć pozytywnie, a także zażywać najlepsze dostępne lekarstwo, czyli oczywiście muzykę. Na szczęście wielu artystów nie próżnuje i wydaje na ten czas dużo jakościowych utworów. Praktycznie co tydzień mamy godne uwagi premiery w różnych gatunkach. Coś od siebie w tym temacie już wkrótce dołoży również Tchami.

Francuz jakiś czas temu zapowiedział już swój debiutancki album, zatytułowany “Year Zero“. Premiera krążka jest tuż za rogiem – cała szesnastka zamelduje się na streamingach już w najbliższy piątek, 23 października.

emuze.me

Mój debiutancki album „Year Zero” ukaże się w następny piątek, 23 października – jestem podekscytowany i dumny, że w końcu mogę się tym z wami podzielić. Kto jest gotowy? 🙏🏻

Tchami

Na dni przed premierą zdążyliśmy jeszcze otrzymać kolejny singel z omawianej płyty. Nowa propozycja “księdza” nosi tytuł “Praise” i została stworzona we współpracy z amerykańskim raperem Gunna. Trzeba przyznać, że połączenie hip hopu z muzyką house dało bardzo ciekawy efekt końcowy.

Przejdźmy teraz do opublikowanej przez producenta w ostatnich dniach tracklisty. Składa się z 16 utworów, a część z nich wyszła już wcześniej jako single zapowiadające album. Z ujawnionych kawałków na uwagę zasługują collaby z takimi twórcami jak ZHU czy Tonym Romera.

emuze.me

Znając francuskiego producenta, o jakość nie musimy się martwić – tak więc byle do przyszłego piątku!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?