Tech Me There tym razem na basowo. P.A.F.F. wystąpi 24 lutego w stolicy

Inicjatywa kolektywu Techstruction pod koniec lutego odwiedzi nową lokalizację w Warszawie i tym razem zagra na basowo.

kalendarz

Na to wygląda, że Tech Me There – seria transmitowanych w sieci imprez organizowanych przez inicjatywę Techstruction – nie będzie jednorazowym wyskokiem. Brand ten – a przynajmniej tak to obecnie wygląda – zapisuje się coraz większymi literami na eventowej mapie stolicy. Podczas poprzedniej odsłony, która odbyła się w styczniu w klubie Mazo bar w Warszawie, wystąpił między innymi Blinders. Kolejna odsłona będzie jednak pod względem gatunkowym zupełnie inna – prym będą wiodły bowiem brzmienia basowe.

Tym razem ostrzej

24 lutego przy ulicy Waldorffa 25 w Warszawie po raz pierwszy zawita ekipa Techstruction z już szóstym epizodem serii Tech Me There. Tym razem będzie to gratka dla fanów klimatów trap, dubstep i drum n bass – czyli szeroko rozumianej muzyki basowej. Za deckami nie zabraknie osób zwykle pojawiających się na imprezach kolektywu – ale pojawi się także gość specjalny, którym będzie P.A.F.F. Wrocławski producent o niestwierdzonej medycznie wielobiegunowości muzycznej tym razem zaprezentuje swoją ostrzejszą odsłonę przed stołeczną publicznością, przed którą zresztą już od dłuższego czasu nie miał okazji występować.

emuze.me

Pełny skład lineup’u na szóstą odsłonę Tech Me There wygląda następująco:

P.A.F.F.
Robocat b2b Hell’s Child
Exation b2b Last April
Purple Skank
Enkei
Xair & Zmora
Hybrid Pands
Axoo & Mell
DJ contest winner

ultra

Sprzedaż biletów na imprezę na moment publikacji tego tekstu jeszcze nie ruszyła. O tym, kiedy będzie można kupić swoją wejściówkę, będziecie mogli dowiedzieć się najszybciej na facebook’owym wydarzeniu Tech Me There #6. Wszystkie sety będziecie mogli obejrzeć na żywo – tak, jak przy poprzednich edycjach, zostanie uruchomiona transmisja na żywo. Będzie ona dostępna na social mediach Techstruction oraz na facebook’owej stronie Shining Beats.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?