Villa Ruczaj niczym Boiler Room. Projekt Techstruction uruchamia serię imprez w klimatach tech house

Działająca od paru lat ekipa Techstruction chce zarażać swoją pasją do tech house’u – a kolejna taka okazja już w niedzielę.

2sher

Zdążyliśmy już się przyzwyczaić do tego, że polska scena muzyki elektronicznej zajawkowiczami stoi. Fakt, iż na naszym poletku nie ma tak wielu pieniędzy, jak wielu chciałoby aby było sprawia, że niemało pola do popisu mają osoby w głównej mierze dysponujące pasją do tego, co robią. I takim właśnie przymiotem charakteryzuje się ekipa Techstruction, która od 2021 roku rozkręca cotygodniowe imprezy w klubie Mazo bar w Warszawie. W skrócie – ludzie z różnych środowisk, różnych miejsc Polski i o różnych zainteresowaniach znaleźli punkt wspólny, jakim jest zamiłowanie do muzyki tech house.

Boiler room w warszawskim wydaniu

Wrzesień tego roku to z kolei moment na krok do przodu, którego punktem centralnym ma być Villa Ruczaj – położona na południu Warszawy przestrzeń do organizacji różnego rodzaju imprez. Właśnie tam już w niedzielę 17 września odbędzie się pierwsza impreza z serii Tech Me There. Głównym założeniem inicjatywy jest pokazanie szerokiej publice muzyki tech house i tego, jak wiele frajdy ona daje.

emuze.me

Całe zamieszanie rozpocznie się o godzinie 12:00, ale granie rozpocznie się oficjalnie po godzinie 16:00. Granie muzyki podczas streama oczywiście, ponieważ organizatorzy postanowili zapewnić gościom także inne atrakcje. Przygotowany zostanie pokój ze sprzętem DJskim oraz pokój z konsolami do gier i rozmaitymi grami. Będzie także można na specjalnie przygotowanym komputerze pograć w grę Postal. Zapewniony ma zostać także bar oraz grill z kiełbaskami. Trzeba przyznać – unikalny sposób na imprezę.

Główna część dnia rozpocznie się o godzinie 16:10 – wtedy też ruszy transmisja na żywo, którą będziecie mogli zobaczyć również na naszym Facebook’u. Całość poprowadzi Exation, mózg operacyjny Techstruction, a za deckami staną w głównej mierze reprezentanci kolektywu. Skład ten wzmocni gość specjalny – Matt Bukovski. Rozpiska prezentuje się następująco:

ultra

16:10 Andrew Yarm b2b Groovesaber (warmup)
16:30 Exation
17:00 Matt Bukovski
17:30 LUQ
18:00 Kubiński
18:30 LongS b2b MRSHL
19:00 SZYYA
19:30 Lewinsky
20:00 Grooviejaxx
20:30 Xair b2b Zmora pres. Techstruction Bass

Cała impreza zostanie zrealizowana w formule “boiler room”, a więc stanowisko DJa będzie ustawione na środku przestrzeni przeznaczonej dla publiczności. Czeka nas więc nielicha transmisja, których na polskiej scenie nie ma zbyt wiele.

Bilety zostały już wyprzedane, ale będzie można wziąć udział w całym przedsięwzięciu. Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, impreza będzie transmitowana na żywo – także na naszej facebook’owej stronie.

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą wspiera projekt Tech Me There.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?