Tegoroczne Męskie Granie zakończyła burza. Impreza finałowa w Żywcu ewakuowana

Ulewny deszcz i burze spowodowały przedwczesne zakończenie finałowej imprezy z serii koncertów Męskie Granie.

kalendarz

Za nami tegoroczna edycja serii koncertów pod nazwą Męskie Granie. Jeden z elementów marketingu marki piwa Żywiec od lat przyciąga dziesiątki tysięcy uczestników na koncerty czołowych postaci polskiej sceny muzycznej. Bilety wyprzedają się na miesiące przed występami, a utwory promujące trasę od kilku lat są niemalże obowiązkowym elementem playlist dużych stacji radiowych w miesiącach wakacyjnych. Nie inaczej zresztą było tym razem – czego dowodem są nadal trzymające się na topie “Supermoce“.

Koniec tuż przed wielkim finałem

Tego utworu publiczność w Żywcu nie miała okazji usłyszeć. Wszystko to z powodu wybitnie niesprzyjających warunków pogodowych na południu Polski. Z powodu ulewnego deszczu i burz organizatorzy postanowili tuż przed zamykającym całą imprezę koncertem Męskie Granie Orkiestry ewakuować teren amfiteatru “Pod Grojcem”.

emuze.me

Ze względu na trudne warunki pogodowe podjęliśmy decyzję o zakończeniu koncertu. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Do zobaczenia za rok!

Tegoroczne koncerty w ramach trasy Męskie Granie odbyły się w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu oraz Żywcu. Głównymi elementami koncertowych dni (bo we wszystkich miastach event ten miał charakter dwudniowy) był wspólny koncert Nosowskiej i Króla (w piątek) oraz Mroza, Igo i Vito Bambino jako Męskie Granie Orkiestry (w sobotę). Naszą relację z warszawskiej odsłony serii możecie znaleźć poniżej.


foto: Michał Pawusz

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?