Tegoroczny Mayday w okrojonej formie. Mamy oświadczenie organizatorów

Wygięcie dachu sali gimnastycznej położonej przy Spodku jest powodem anulowania trzeciej sceny na Mayday Poland 2022.

sunrise

Sezon 2022 dla wielu organizatorów wydarzeń nie należy do łatwych. Od kłopotów z płatnościami na Sunrise Festival, przez ewakuację Open’er Festival po niższą od spodziewanej frekwencji na innych wydarzeniach – w skrócie, promotorzy łatwo w tym roku nie mają. Okazuje się, że suchą stopą po tym roku nie przejdzie także team odpowiedzialny za Mayday Poland. Na kilkanaście dni przed wydarzeniem, które odbędzie się w katowickim Spodku 10 listopada, plan uległ istotnemu skomplikowaniu.

Dwie sceny zamiast trzech

Według pierwotnych zapowiedzi, tegoroczny Mayday miał rozgrywać się na trzech scenach. Ostatecznie jednak powstaną dwie instalacje. Jak czytamy w oświadczeniu organizatorów, jest to związane z wykrytym w sali gimnastycznej obok Spodka (czyli tam, gdzie zaplanowano scenę Blackbox) wygięciem dachu.

kalendarz

Nie będzie to mieć jednak wpływu na lineup imprezy. Jak podają włodarze Mayday Poland, Carla Roca, Da Hool, DJ Dag, Dr. Motte i Talla 2XLC – czyli artyści zaplanowani na scenę Blackbox – zostają w lineup’ie.

kalendarz

Poniżej znajdziecie pełne oświadczenie dotyczące sytuacji.

Drodzy Membersi,

Wczoraj po południu, otrzymaliśmy informację, że w sali gimnastycznej obok Spodka, zauważono wygięcie dachu. Zarządca obiektu, PTWP Event Center wraz z przedstawicielami miasta Katowice, podjęli decyzję o wyłączeniu sali gimnastycznej z użytkowania i zamknięciu jej aż do momentu przeprowadzania ekspertyz. Oznacza to, że na MAYDAY Poland 2022, nie będzie sceny Blackbox.

Jednocześnie chcemy wszystkich uspokoić, że MAYDAY Poland odbędzie się, niestety ponieważ nie mamy alternatywy zorganizowania 3 sceny, MAYDAY odbędzie się na dwóch scenach: ARENA i Showroom. Jest nam przykro z tego powodu ale jedno jest pewne: wystąpią dla Was WSZYSCY Artyści. Więcej info wkrótce.

Mayday Poland 2022 już wkrótce

Przypomnijmy – Mayday Poland 2022 odbędzie się 10 listopada w katowickim Spodku. Na dwóch scenach wystąpi 25 DJów i producentów reprezentujących trance i techno. Więcej informacji na temat składu artystów znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?