Terror Heaven ściąga do Krakowa ojca muzyki hardcore. Ruffneck wystąpi w Polsce już w ten weekend

Ikona sceny hardcore – Ruffneck – już 2 czerwca odwiedzi Polskę w ramach kolejnej edycji imprezy z serii Terror Heaven.

kalendarz

Muzyka elektroniczna niejedną ma odsłonę – a fanów tych ostrzejszych obszarów w naszym kraju nie brakuje. Widać to chociażby na rozmaitych hardowych imprezach (a w tym roku największe z nich to Black Sugar i I AM HARDSTYLE), ale także na tych jeszcze bardziej bezkompromisowych, nawiązujących do kultury rave. Swoistego przetarcia szlaków dokonał lata temu Wixapol, zaś w ostatnich latach do głosu zaczęły dochodzić nowe inicjatywy. Jedną z nich jest mająca swoje korzenie w Małopolsce seria Terror Heaven.

Ikona hardcore’u już w ten weekend w Krakowie

Od kilku lat wydarzenia pod tą nazwą są organizowane w głównej mierze w Krakowie. I to właśnie w grodzie Kraka będzie mieć miejsce najgrubsza jak dotąd edycja tego eventu. Już 2 czerwca w Hype Parku wystąpi Ruffneck, jeden z ojców muzyki hardcore. Holender jest na scenie już od niemal czterech dekad i ma na swoim koncie zarówno niemało klasyków tego nurtu tanecznej elektroniki, jak i labeli, które na przestrzeni lat zakładał. Jego pierwsza wytwórnia powstała już na przełomie lat 80. i 90. – obecnie prowadzi ich kilka i skupia się w nich na brzmieniach hardcore, industrial czy hard techno.

emuze.me

Plany ściągnięcia Ruffneck’a do Polski ekipa Terror Heaven miała już kilka lat temu, ale dopiero w roku 2023 – a konkretnie w najbliższy piątek – dojdzie to do skutku. Oprócz gwiazdy wieczoru, za deckami stanie ekipa GabberSK w składzie Rob2Speed i Andy GTP, a także cały team Terror Heaven.

Impreza rozegra się w godzinach 22 – 6. Bilety w przedsprzedaży już się wyprzedały, ale będzie można je kupić w kasach biletowych Hype Parku.

ultra

foto: filipowicz.frame

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?