Steve Aoki zebrał 250 tysięcy dolarów na badania związane z ochroną mózgu

Podczas zorganizowanej w Las Vegas imprezy, osoby tam obecne grały w różne gry i wspierały badania nad chorobami mózgu. W sumie zebrano 250 tys. dolarów.

silesia beats

Zawsze lubimy dzielić się z Wami informacjami, które są bardzo pozytywne i pokazują dobre serce gwiazd muzyki elektronicznej, wśród których możemy swobodnie wymienić Steve’a Aokiego. Amerykański producent w ostatnich dniach zebrał naprawdę dużą kwotę na ważny cel.

Producent zorganizował w ostatnim czasie pierwszą edycję eventu noszącego nazwę The Aoki Games, którego celem było zebranie pieniędzy na badania związane z ochroną mózgu. Wydarzenie miało miejsce w Las Vegas, a konkretnie w Prosperity Palace. Przez cały weekend impreza zgromadziła pokaźną sumę 250 tysięcy dolarów.

silesia beats

Co ciekawe – nie była to zwykła uroczystość zakrapiana alkoholem i setami znanych didżejów. Jak sama nazwa eventu wskazuje, zabawa urozmaicona była różnego rodzaju grami. Można było spróbować swoich sił w specjalnej wersji koszykówki A-O-K-I, Street Fighter’a z profesjonalnymi graczami z drużyny e-sportowej Team Rogue, a nawet w ping ponga czy szachy.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji dostawali specjalne nagrody, a przegrani – co nie powinno dziwić na eventach, które organizuje Steve Aoki – dostawali ciastem w twarz.

ultra

Cała zebrana kwota została przekazana Fundacji Aokiego, która została założona w 2012 roku, aby wspierać właśnie badania nad pracą i działaniem mózgu.

Steve Aoki wykazał się świetną inicjatywą i fajnym pomysłem na zebranie pieniędzy na szczytny cel. W sieci pojawiła się relacja z tego wydarzenia – znajdziecie ją poniżej.

kalendarz

kalendarz

Total
31
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?