kontakt

Praktycznie cały świat z dnia na dzień musiał nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości. Pandemia koronawirusa spowodowała paraliż praktycznie każdej branży. Muzyka elektroniczna przeżywa teraz ciężkie chwile, ale mimo to wielu artystów stara się pomagać jeszcze bardziej potrzebującym.

Gwiazdy światowego formatu organizują specjalne streamy na żywo, gdzie grają sety i zachęcają do wielu charytatywnych zbiórek. Dzięki temu udało się już zebrać setki tysięcy dolarów.

Jednak na inny pomysł wpadł duet The Chainsmokers. Amerykanie woleli wesprzeć służbę zdrowia bardziej bezpośrednio. Andrew i Alex podarowali 20 tysięcy maseczek ochronnych “KN95” pracownikom Akademii medycznej Weill Cornell Medicine w Nowym Jorku oraz szpitalowi UMC Hospital w Las Vegas.

Obie organizacje poinformowały o tym w mediach społecznościowych.

Serdeczne podziękowania dla The Chainsmokers za przekazanie 10 000 masek N95 do #WCM w celu ochrony naszych ludzi na pierwszej linii frontu

Weill Cornell Medicine

Dziękujemy The Chainsmokers za przekazanie 10 000 masek KN95 dla UMC.

UMC Hospital

Maseczki ochronne uważane są za pierwszą potrzebę w walce z wirusem COVID-19, dlatego też zdecydowanie trzeba docenić gest Amerykanów!

kontakt