Don Diablo remiksuje The Chainsmokers. Świeża wersja “High” wstępem do nowego singla duetu

Don Diablo prezentuje future house’owy remiks The Chainsmokers, który jest preludium do drugiego singla Amerykanów z ich czwartego albumu.

kalendarz

Po długiej nieobecności, The Chainsmokers z buta weszli w 2022 rok. Najpierw po cichu wypuścili dla fanów remiksy w starym stylu, po czym przyszedł czas na długo zapowiadany singiel. “High” to radiowy numer, łączący w sobie elementy elektroniki, rocka oraz trapu.

Fani EDMu z pewnością wyczekiwali jednak remiksów – i w końcu się doczekali. Mamy już pierwszą oficjalną interpretację, za którą odpowiada Don Diablo. Podobnie jak w przypadku udanego remiksu “Something Just Like This”, holender zaprezentował wersję w charakterystycznym, future house’owym stylu.

emuze.me

Nowy singiel już w piątek

Kto wie, może w dalszej przyszłości pojawi się więcej remiksów “High”. Tymczasem jednak już w piątek ukaże się kolejny singiel The Chainsmokers z nadchodzącego, czwartego albumu. Utwór nazywa się “IPad” i wszystko wskazuje na to, że będzie właśnie w bardziej tanecznych, house’owych klimatach. Panowie udostępnili już oficjalne zwiastuny, a w sieci można znaleźć nagrania całego utworu z ich występu na EDC Mexico. Jesteśmy naprawdę bardzo podekscytowani tym numerem. To wczesne przyniesienie letniej energii – dodali na twitterze. Finalny efekt będziemy mogli poznać w nachodzący piątek.

emuze.me

ultra

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?