kontakt

Już tylko ledwie parę tygodni dzieli nas od premiery czwartego albumu The ChainsmokersSo Far So Good. Producenci niedawno opublikowali szczegóły dotyczące albumu, w tym jego trailer. Jak się okazuje, w albumie znajdą się zarówno festiwalowe, jak i nieco spokojniejsze produkcje. Ponadto Amerykanie lekko zmienili logistykę wydawania utworów. Większość z nich usłyszymy dopiero w dniu premiery, która ma miejsce 13 maja. Do tej pory duo wydało zaledwie 3 utwory, w tym High oraz iPad. Do tej kolekcji dołącza nowy utwór, zatytułowany “Riptide”.

Wakacyjny vibe

W odróżnieniu od poprzedników, “Riptide” zostało stworzone w wyjątkowo spokojnym, wakacyjnym klimacie. Co zrozumiałe, styl najnowszej produkcji wielu osobom może po prostu się nie spodobać. Z pewnością będzie to track częściej słyszany w radiach niż na festiwalach (no, chyba, że doczeka się swojej paczki remixów). Niektórzy w komentarzach pod utworem nawet zwrócili uwagę na drop, który może przypominać inny utwór duo, czyli “Hope”. Dodatkową ciekawostką dotyczącą “Riptide” może być fakt, że tekst do tego utworu napisał wokalista zespołu Coldplay – Chris Martin.

Kolaboracja The Chainsmokers z Martinem Garrixem?

Co ciekawe, dwójka artystów na swoich social mediach nie tylko zalewa nas promocją swoich nadchodzących krążków. W ostatnich dniach na Instastory Martina Garrixa oraz twórców #SELFIE” pojawiły się wspólne zdjęcia z wyjść rekreacyjnych i krótki filmik ze studia. Niestety klip był bez dźwięku, możemy więc jak na razie tylko domyślać się, nad czym pracowali panowie. Podobna jednak sytuacja miała miejsce w przypadku ostatniej kolaboracji Martina i Zedda, gdzie obaj również ochoczo dzielili się efektami ich wspólnej pracy. Czy to oznacza, iż Martin może pojawić się na najnowszym albumie So Far So Good? A może za jakiś czas ukaże się ich collab w trybie pozaalbumowym? Czas pokaże.
  

The Chainsmokers w Polsce

Najnowszy materiał duetu usłyszymy na żywo w Polsce. The Chainsmokers zostali bowiem ogłoszeni jako headlinerzy FEST Festival 2022. Alex i Drew odwiedzą Park Śląski 12 sierpnia i wystąpią na scenie głównej organizowanego przez Follow The Step wydarzenia.

Bilety możecie kupić już teraz pod tym linkiem. Natomiast tutaj możecie zamówić w preorderze nadchodzące wydawnictwo TCS. Z kolei na posłuchanie “Riptide” czekać nie musicie – najnowszy singiel The Chainsmokers znajdziecie poniżej.

kontakt