The Chemical Brothers niemalże w ostatniej chwili odwołują swój występ na Open’er Festival

Formacja The Chemical Brothers miała zamykać tegoroczny Open’er Festival swoim występem. Niestety, do koncertu nie dojdzie.the

kalendarz

Od pierwszego ogłoszenia do planowanego występu The Chemical Brothers na Open’er Festival minęły niemal trzy lata. Niestety – fani na koncert swoich ulubieńców musieli się mocno naczekać. W 2020 i 2021 roku wydarzenie nie odbyło się przez wybuch pandemii. Twórcy takich przebojów, jak “Go” czy “Galvanize” przetrwali w lineupie największej polskiej imprezy, jednak – niestety – w tym przypadku przysłowie “do trzech razy sztuka” nie obowiązuje. Zaledwie dwa dni przed planowanym występem na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo odwołano występ ikonicznej grupy.

Do trzech razy sztuka? Nie tym razem

Niestety, mogliśmy to przewidzieć. The Chemical Brothers nie pojawili się w ubiegły weekend na Glastonbury z powodu koronawirusa u jednego z członków. W ekipie artystów, którzy mieli zamykać główną scenę obecnej edycji Open’era, pojawił się kolejny przypadek choroby. Z tego powodu panowie nie mogą przyleceć do Polski. Organizatorzy pracują nad alternatywnym rozwiązaniem sobotniego dnia imprezy. Pełną treść oświadczenia możecie przeczytać poniżej.

emuze.me

The Chemical Brothers są niesamowicie zawiedzeni tym, że muszą odwołać swój występ na Open’er Festival w Polsce, w Gdyni, który miał mieć miejsce w sobotę, 2 lipca.

Stało się to przez rozpowszechniającego się od ostatniego wśród zespołu i załogi przez Covida. Ed Simons, który jest częścią zespołu, zachorował do tego stopnia, że nie może podróżować czy występować. Zespół serdecznie przeprasza za wywołany tym faktem zawód, który my również podzielamy. W tym momencie The Chemical Brothers są pewni tego, że wszystkie inne nadchodzące koncerty odbędą się zgodnie z planem.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „The Chemical Brothers are extremely disappointed to have to cancel their appearance at Open'er Festival in Gdynia, Poland on Saturday, 2nd July. This is due to Covid spreading through the band and crew over the last week and the band's Ed S”mons falling ill to the extent that he is unable to travel or perform. The band apologise sincerely for the disappointment caused, which we very much share. At the moment, The Chemical Brothers are confident that all other gigs will carry on as scheduled.”

Problemy z elektronicznymi artystami

Niestety, pierwsze dni imprezy są pechowe, jeśli chodzi o informacje związane z elektronicznymi artystami. Na Beat Stage 29 czerwca ubyło jednego zagranicznego producenta. Za deckami nie pojawił się Paco Osuna. Hiszpański DJ z powodów problemów transportowych musiał odwołać swój występ. Na ostatnią chwilę w jego miejsce wpadł ceniony polski duet DUSS. Przez to również zmodyfikowane zostało timetable tej sceny.

Jesteśmy głęboko rozczarowani tym, że musimy poinformować, że Paco Osuna nie będzie w stanie dziś występować na polskim Open’er Festivalu, mającym miejsce w Gdyni.

Paco Osuna jest bardzo zaangażowanym artystą i myślał, że będzie mógł spotkać się tego dnia ze swoimi fanami, usiłując tego dokonać do ostatniej chwili. Jednakże awaria w systemie Ryanaira i ich logistyce uniemożliwiły mu przedostać się z Ibizy do Polski.

Chcielibyśmy przeprosić za jakiekolwiek niedogodności związane z tą anulacją.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?