Spotify Top 100

Pochodzący z Anglii The Chemical Brothers są uważani przez wielu za legendy muzyki elektronicznej. Tom i Ed swój ostatni album zatytułowany “No Geography” wydali niecałe dwa lata temu. Mimo stricte niedługiego czasu od premiery dziewiątego albumu, panowie postanowili powrócić z nowym materiałem.

Legendarny duet wydał ostatnio nowy singiel zatytułowany “The Darkness That You Fear“. Są to oczywiście The Chemical Brothers w swoim najlepszym wydaniu i jeżeli ich poprzednie utwory przypadł Wam do gustu, będzie tak pewnie również w przypadku tego utworu. Premiera tego singla jest również zapewne – acz jeszcze nie na sto procent – początkiem teasowania kolejnego albumu Anglików.

“The Darkness That You Fear” to pełen nadziei kawałek. Kiedy stwierdziliśmy, że kombinacja różnych głosów działa zgodnie z muzycznym flow, poczuliśmy się optymistycznie i chcieliśmy się tym podzielić.

– Tom Rowlands

“Chemiczni Bracia” mieli zagrać w tym roku na kilku festiwalach, w tym na Open’er Festival w Gdynii. Bardzo możliwe, iż Tom i Ed mieli w planach trasy koncertowe, na których miał najpewniej pojawić się nowy materiał. Jednak, jaka jest sytuacja z festiwalami, każdy widzi. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli szansę zobaczyć na żywo autorów wielu hitów muzyki elektronicznej.

Spotify Top 100