EDM powraca do Bydgoszczy! Na The Harbour Of Heaven zagrają m.in. Ferry Corsten, Third Party i Skytech

30 listopada w bydgoskiej hali Łuczniczka odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod nazwą The Harbour Of Heaven. Znamy już pełny lineup.

kalendarz

Województwo kujawsko-pomorskie pod względem EDMowych imprez prezentuje się dość blado w stosunku do innych miejsc. Największym wydarzeniem związanym z naszą kulturą jest organizowane w toruńskiej Arenie Back & Forth (tegoroczna edycja już za 2 tygodnie). Jednak nie było tak zawsze – do 2011 roku w bydgoskiej hali Łuczniczka swoje miejsce miała chociażby organizowana przez agencję MDT seria enTrance. Zaistniały marazm ma jednak szansę zostać przełamany – bowiem EDM powraca do Bydgoszczy!

A to wszystko za sprawą agencji Destiny & Elite, która już 30 listopada zorganizuje swój pierwszy wielki event – The Harbour Of Heaven. Toxic Noiz – dyrektor muzyczny agencji w wypowiedzi dla portalu HouseMafia jasno wyznaczył cel, jaki ma przynieść to wydarzenie.

kalendarz

THOH to nie jest projekt dla zysku, ma on na celu przedstawić możliwości D&E i swoją rangą zapracować na zaufanie rodzimych artystów, pokazując, że nasz Team stawia na prawdziwą integrację z klubowiczami, popartą prawdziwym systemem lojalnościowym.

Pracowałem i pracuję przy największych projektach muzycznych w Polsce i mogę zapewnić Was, że postaram się przygotować wydarzenie na wysokim poziomie
.

Toxic Noiz – dyrektor muzyczny Destiny & Elite

Od Sasa do lasa, ale ze smakiem

Lineup stanowi mieszankę gatunków – od trance’u, przez progressive house po bass house. Wśród zabookowanych artystów nie brakuje takich, którzy w Polsce nie występowali już dawno – chociażby brytyjski duet Third Party czy Bingo Players. Swój pierwszy występ w Polsce zaprezentują panowie z Breathe Carolina, natomiast fanów klasycznego trance’u zadowoli Rank 1. Gwiazdą wieczoru będzie Ferry Corsten, który tym razem wystąpi pod swoim głównym aliasem. Nie zabraknie też Polaków – za deckami pojawią się między innymi Skytech oraz Nitrous Oxide.

ultra

Wartym uwagi punktem programu będzie występ formacji Free On Stage. To oni będą odpowiedzialni za megamix, zagrany… na żywo! Połączenie wokalu, perkusji, saksofonu, dwóch gitar i DJa może dać naprawdę godny rezultat.

Organizatorzy podkreślają także aspekty związane ze sceną. Ta ma być naprawdę spektakularna – technologia 3D FX czy sztuczne niebo pod sklepieniem hali zwiastują naprawdę mocne wrażenia.

kalendarz

Pełny skład lineupu znajdziecie poniżej.

The Harbour Of Heaven – lineup

Ferry Corsten
Breathe Carolina
Third Party
Chocolate Puma
Rank 1
Bingo Players
Skytech
Nitrous Oxide b2b Daniel Kandi
Tiddey
DJ Irvin
Free On Stage Live Show


Bilety w cenie 169 zł cały czas są dostępne na oficjalnej stronie internetowej eventu.

ultra

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą wspiera to wydarzenie.

kalendarz

kalendarz

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?