Zobacz Sunrise Festival od kuchni. Unikalne zaproszenie do wylicytowania w ramach WOŚP

W ramach 32. Finału WOŚP Sunrise Festival wystawił na aukcję specjalny bilet na tegoroczne The History Of Sunrise.

kalendarz

20-lecie Sunrise Festival będzie mieć miejsce już za mniej niż pół roku. Przygotowania trwają, a jednym z istotniejszych punktów programu będzie zaplanowane na pierwszy dzień imprezy The History Of Sunrise. W tym roku wyjątkowo retro impreza odbędzie się na głównej scenie, a podczas niej pojawi się między innymi kilkudziesięcioosobowa orkiestra z repertuarem największych klubowych klasyków. Oprócz nich, za deckami staną między innymi ATB, Marco V, Ron van den Beuken i szereg polskich DJów i producentów. Na czele towarzystwa stanie oczywiście DJ Kris, sprawca całego zamieszania. I właśnie wokół tej imprezy skupione jest to, co w tym roku organizatorzy festiwalu wystawili na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Takiej aukcji jeszcze nie było

Właśnie trwa 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem są “płuca po pandemii”. I właśnie na ten cel zostaną przekazane pieniądze osoby, która wylicytuje unikalne zaproszenie na piątkową część Sunrise Festival 2024. W jego ramach zwycięzca (oraz do trzech osób towarzyszących) otrzymają bilety na pierwszy dzień imprezy wraz z noclegiem z piątku na sobotę w tym samym hotelu, w którym spać będą artyści oraz transportem VIP. Darczyńcy będą mieli także okazję zjeść obiad w kantynie przeznaczonej zazwyczaj dla pracowników festiwalu, ale również spotkać się z ekipą produkcyjną The History Of Sunrise, na czele z DJem Krisem. Do ich dyspozycji będzie prywatny opiekun oraz garderoba na backstage’u głównej sceny festiwalu. Osoby, które skorzystają z tej aukcji, będą mogły także spotkać się z artystami i zrobić sobie z nimi zdjęcia.

emuze.me

Pełny opis aukcji brzmi następująco:

Przedmiotem aukcji jest unikalne zaproszenie na Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Podczas jubileuszowej 20 edycji wydarzenia zwycięzca będzie miał możliwość poznania zespołu organizującego Sunrise Festival oraz przede wszystkim ekipy The History Of Sunrise, które odbędzie się w piątek 19 lipca 2024.

Jak wygląda Sunrise Festival od kuchni? Jak wyglądają przygotowania? Jaka atmosfera panuje na backstage’u największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce? O tym wszystkim będzie się mógł przekonać już wkrótce jeden z fanów festiwalu wraz ze swoją paczką (możliwość zaproszenia 3 osób).

W ramach aukcji oferujemy bilety na wydarzenie (piątek), nocleg (piątek-sobota w tym samym hotelu wraz z artystami piątkowej nocy). Zwycięzca otrzymuje niezwykły czas podczas pierwszego dnia festiwalu – spotkanie z ekipą produkującą The History Of Sunrise, spotkanie z DJ-em Krisem, obiad w festiwalowej produkcyjnej kantynie, dedykowanego opiekuna na terenie całego festiwalu, prywatną garderobę na backstage’u Red Stage wśród artystów, spotkanie z artystami i możliwość zrobienia zdjęć, transport VIP z hotelu.

Jesteśmy pewni, że będzie to jedyny w swoim rodzaju wieczór, który na długo zapadnie w Waszej pamięci, a 20-lecie Sunrise będzie dla Was magiczne!

Liczba osób, które mogą wziąć udział w realizacji aukcji: 4 osoby
Termin realizacji: 19-20 lipca 2024
Miejsce realizacji aukcji: Nadmorski Park Kultury w Kołobrzegu
Dodatkowe koszty związane z realizacją aukcji (np. dojazd): pokrywa Zwycięzca

Ogromne podziękowania dla MDT Production oraz DJ Kris za tą wyjątkową aukcję! Zapraszamy do licytacji!
Sztab WOŚP Kołobrzeg

To ma swoją cenę

W chwili publikacji artykułu, wartość zaproszenia wynosi 15 200 zł. Do aukcji można dołączyć do poniedziałku (29 stycznia) do godziny 21:20 na stronie Allegro – pod tym linkiem.

ultra


foto: Gromysz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?