The History Of Sunrise rusza w trasę po klubach. Rozgrzewka przed 20-leciem Sunrise Festival

Osiem przystanków liczy tegoroczna klubowa trasa The History Of Sunrise. W tym roku poprzedza ona 20-lecie Sunrise Festival.

sunrise

Rok 2024 to ważny czas dla Sunrise Festival. Tegoroczna edycja tego wydarzenia będzie naznaczona obchodami 20-lecia wydarzenia, co widać po wyjątkowej formule The History Of Sunrise. W tym roku klasyki pojawią się na głównej scenie podczas piątkowej części imprezy. Oprócz polskich i zagranicznych gości, na scenie pojawi się orkiestra, która zagra godzinny koncert z największymi klasykami wydarzenia. Więcej szczegółów na temat tego święta dla fanów retro znajdziecie poniżej.

The History Of Sunrise rusza do klubów

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji dla tych, którzy dobrze pamiętają jeszcze pierwsze edycje “festiwalu wschodzącego słońca”. Podobnie jak w roku ubiegłym, The History Of Sunrise rusza bowiem w wiosenną trasę po klubach, jednocześnie promując Sunrise Festival. Znamy już konkretne miejsca oraz postaci, które w nich wystąpią.

kalendarz

Przede wszystkim – podczas każdego z eventów The History Of Sunrise pojawi się DJ Kris, który jest jednoznacznie kojarzony z festiwalem. Oprócz niego, na ośmiu przystankach pojawią się różne postaci dobrze znane tak zwanej “starej gwardii”. Trasa rusza 20 kwietnia w szczecińskim klubie Grey, zaś jej finał planowany jest na 29 czerwca i Dni Swarzędza. Lista poszczególnych miejscówek, dat i lineup’ów prezentuje się następująco:

kalendarz

  • 20 kwietnia, Grey Club (Szczecin) – DJ Kris, Maiqel
  • 11 maja, Nowy Harem (Gdynia) – DJ Kris, Matys
  • 18 maja, Pacha Poznań – DJ Kris, Matush
  • 25 maja, X-Demon (Wrocław) – DJ Kris, DJ Rachela
  • 7 czerwca, Grey Club (Bydgoszcz) – DJ Kris, Gregory
  • 15 czerwca, Majówka (Emilianów) – DJ Kris, V_Valdi
  • 22 czerwca, Lordi’s Club (Łódź) – DJ Kris, Gregory, Krzysztof Chochlow, Roko
  • 29 czerwca, Dni Swarzędza – DJ Kris, EMDI

Nie mogę się doczekać, aż Was wszystkich zobaczę! Przed nami seria imprez i niepowtarzalnych historii, pełnych pasji i muzycznej radości, które łączą nas wszystkich. Nie przegapcie okazji, by być częścią tej wyjątkowej celebracji.

DJ Kris

Informacje na temat biletów i dalszych szczegółów pojawią się (jeśli już się nie pojawiły) na social mediach poszczególnych klubów.

To rozgrzewka

To wszystko będzie swoistym przygotowaniem do Sunrise Festival 2024. W dniach 19-21 lipca w kołobrzeskim Podczelu pojawią się między innymi Armin van Buuren, Boris Brejcha, W&W, James Hype, Tchami x Malaa i wielu innych. Więcej informacji na temat wejściówek znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise


foto: Gromysz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?