The Kid LAROI po dwóch latach od swojego największego hitu wydaje debiutancki album

Po dwóch latach od zapowiedzi, fani w końcu doczekali się nowego wydawnictwa od The Kid LAROI’a. “The First Time” już na streamingach!

2sher

Mieliśmy okazję go bliżej poznać podczas pandemii. Jego “Stay” z Justinem Bieberem na featuringu stało się jednym z największych hitów 2021 i po części także 2022 roku. The Kid LAROI – bo o nim mowa – zaskarbił sobie serca fanów umiejętnym łączeniem rapu, popu, elektroniki i alternatywy.

Jednakże aż do 2023 roku musieliśmy czekać na jego debiutancki album. Po dwóch latach od zapowiedzi, fani w końcu doczekali się nowego wydawnictwa od australijskiego artysty. “THE FIRST TIME” – bo tak ten krążek się nazywa – pierwotnie miał ukazać się w 2022 roku jako „I DON’T KNOW”. Niestety, Charlton nie dotrzymał obietnicy. Ale co się odwlecze, to nie uciecze!

emuze.me

Wszystkiego po trochu

Do momentu premiery albumu otrzymaliśmy aż 7 singli, które tak właściwie osiągnęły niemały sukces. Na moment pisania artykułu chociażby samo “LOVE AGAIN” zdobyło ponad 177 milionów odtworzeń na Spotify. W wydawnictwie udział wzięli między innymi Central Cee, Jung Kook z formacji BTS, Future czy d4vd. Płyta jest różnorodna – można na niej znaleźć popowo alternatywne brzmienia, a nawet rapowe, które zwłaszcza nawiązują do początków kariery The Kid LAROI’a. Co ciekawe produkcją jednego z utworów – “Where Do You Sleep” – zajął się młodszy brat artysty, Austin Howard.

Tracklista:

ultra

 1. “Sorry”
 2. “Bleed”
 3. “I Thought That I Needed You”
 4. “Where Do You Sleep?”
 5. “Too Much” (feat. Jung Kook & Central Cee)
 6. “Tear Me Apart”
 7. “Strangers (Interlude)”
 8. “Nights Like This”
 9. “What’s The Move?” (feat. Future & Baby Drill)
 10. “Strangers Pt. 2 (Interlude)”
 11. “Deserve You”
 12. “Call Me Instead” (feat. YoungBoy Never Broke Again & Robert Glasper)
 13. “What Went Wrong???”
 14. “The Line” (feat. d4vd)
 15. “What Just Happened”
 16. “You”
 17. “Love Again”
 18. “Where Does Your Spirit Go?”
 19. “You Never Forget Your First Time…”
 20. “Kids Are Growing Up”

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?