The Kid LAROI już w kwietniu odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej

Twórca wiralowych hitów “STAY” i “WITHOUT YOU” powraca do Polski. The Kid LAROI wystąpi 9 kwietnia w warszawskiej Progresji.

kalendarz

Pandemiczne czasy i duża popularność, którą zyskał TikTok, miały wpływ na wejście do globalnego mainstreamu niemałej rzeszy artystów. Dzięki temu, że zasady gry w “zdobądź popularność” uległy zmianie, mieliśmy okazję usłyszeć co nieco muzyki od mniej znanych dotąd postaci na wysokich pozycjach list przebojów. W tym gronie znalazł się chociażby The Kid LAROI, który swoje pierwsze duże kroki na scenie muzycznej czynił jako support na trasie nieżyjącego już rapera o pseudonimie Juice WRLD. W 2020 roku z kolei świat usłyszał jego wiralowy singiel “WITHOUT YOU“, który obecnie ma ponad 900 milionów odtworzeń na Spotify.

Później przyszedł kolejny cios – tym razem we współpracy z Justinem Bieberem. To właśnie kawałek “STAY” pozwolił Australijczykowi na wbicie się do świadomości słuchaczy. I to niezależnie, czy mówimy o tych z platform streamingowych, czy o słuchaczach radia. Obecnie singiel ten ma prawie 3 miliardy streamów na Spotify i jest 9. najchętniej słuchaną piosenką wszech czasów na tej samej platformie.

emuze.me

Tke Kid LAROI wystąpi w Polsce

Debiutancki występ The Kid LAROI’a w Polsce miał miejsce w ubiegłym roku podczas Orange Warsaw Festival. Po niemal roku, raper i wokalista powraca do stolicy, już w ramach trasy koncertowej. Tour zatytułowany “The First Time” promuje jego najnowsze wydawnictwo o tej samej nazwie i rusza 4 kwietnia w szwedzkim Sztokholmie. Kolejne jego przystanki to Norwegia, Dania, Polska, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania (razy dwa), Niemcy (razy dwa), Francja i Włochy. Polski koncert odbędzie się 9 kwietnia w warszawskiej Progresji.

Nie mogę się doczekać, aby zagrać w Europie i Wielkiej Brytanii w kwietniu! Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ruszyć w trasę po Europie i Wielkiej Brytanii i spotkać tam moich fanów. Obiecuję, że warto czekać! Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce.

The Kid LAROI

Bilety w cenie 230 zł w dalszym ciągu są dostępne w bileterii organizatora – agencji LiveNation. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

ultra


foto: Adam Kargenian

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?