kontakt

W dzisiejszych czasach wielu twórców wydaje utwory wręcz hurtowo. Według szefa Spotify jest to jak najbardziej pożądana metoda – jednak nie każdy podziela tę opinię. Jest bowiem pewna grupa producentów, która wydaje muzykę dość rzadko – ale jeśli już wyda, to niemalże pewnym jest, że track będzie stał na wysokim poziomie.

Do takich artystów spokojnie można zaliczyć duet Third Party. Ostatnie miesiące były dla Anglików dość spokojne. Pandemia sprawiła, że byli oni trochę mniej aktywni w mediach społecznościowych. Co jakiś czas dostawaliśmy tylko kolejne informacje o tym, że panowie pracują nad nową muzyką.

Ostatni singiel “Take Me Away” ukazał się pod koniec marca, więc minęło od niego już sporo czasu. Teraz przyszedł momentna to, aby przypomnieć się fanom.

Na początku listopada Jonnie i Harry poinformowali na swoich social mediach o nowym singlu, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Udany powrót do przeszłości

“We Found Love” to swoisty powrót do przeszłości. Przez cały utwór można czuć charakterystyczną nutkę nostalgii – tak jakby ten numer miał miał na karku już ładnych parę lat. Z pewnością jest to zasługa wokalu Errola Reida, którego możecie kojarzyć z wielu house’owych klasyków – na czele z “Nothing But Love” samego Axwella.

Oczywiście nie brakuje w tym numerze charakterystycznego brzmienia Third Party, które co prawda w obecnych realiach EDMu do najpopularniejszych nie brakuje, ale z pewnością jest warte uwagi. Sprawdźcie sami!

kontakt