Nie remix, a oficjalny release. Tiësto tym razem na festiwalowo z nowym singlem “Baila Conmigo”

Po 12 produkcjach wydanych tylko od początku roku, Tiësto powraca samplując latynoski hit z 2018 roku pt. “Baila Conmigo”.

kalendarz

Tiësto wciąż kontynuuje swoją passę wydawniczą. Do tej pory, przez 8 miesięcy bieżącego roku, wydał aż 13 numerów. Jedno z ostatnich wydań – konkretnie tech house’owe “Do It To It” “Hot In It” z Charli XCX na wokalu – jest coraz częściej rozgrywane w polskich radiostacjach.

Kolejnym wydaniem Tijsa okazało się długo oczekiwane ID, zatytułowane “Baila Conmigo”. Tiësto miał okazję prezentować ten numer na wielu festiwalach i eventach od końca zeszłego roku, między innymi na Electric Zoo, Ultra Music Festival czy Tomorrowland. Nie zabrakło go także na jego koncercie w Polsce, który miał miejsce w czerwcu tego roku.

kalendarz

Kwestia wydawnicza zmieniła się na przekór tego, co większość oczekiwała. Początkowo ID widniało jako remix dla Dayvi, Victora Cárdenas oraz Kelly Ruiz. Oryginalny numer autorstwa latynoamerykańskich wykonawców pochodzi z 2018 roku i stał się dużym hitem w Ameryce Południowej. Najlepiej to pokazują liczby, gdyż licznik na Spotify zbliża się do 360 milionów streamów. Do tej pory swoje wersje “Baila Conmigo” prezentowali inni znani producenci, w tym Kryder czy Benny Benassi.

ultra

Finalnie Tiesto wydał utwór jako swój, samplując oryginalną melodię oraz wokal, dodając od siebie eneregetyczny festiwalowy drop w swoim stylu.

Całość możecie sprawdzić poniżej.

kalendarz

kalendarz

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?