Takiego połączenia sił nie spodziewał się nikt! Tiësto wydaje wspólny numer z Mathame

Tiesto i Mathame w jednym utworze to niecodzienne połączenie. Ich kawałek “Feel Your Ghost” to ciekawy rezultat wspólnej pracy.

emuze.me

Nie tak dawno premierę miał kolejny album w karierze znanego producenta Tiësto. „Drive” wypełniony jest kawałkami głównie w radiowym stylu, do którego Tiësto raczej przyzwyczaił w ostatnim czasie swoich fanów.

Coś nieco innego dostarczył on jednak wraz z zaskakującą współpracą. Tiësto połączył bowiem siły z Mathame. Ten włoski duet, który tworzą bracia Amedeo i Matteo Giovanelli zaistniał na całym świecie dzięki swoim brzmieniom melodic techno. I tych właśnie klimatów nie zabrakło też w rezultacie współpracy producentów, którym jest kawałek „Feel Your Ghost”.

Niecodzienne połączenie

Utwór „Feel Your Ghost” rozbrzmiał po raz pierwszy przed ogromną publicznością dwa miesiące temu podczas występu Tiësto na Ultra Music Festival 2023. Od tamtej pory numer był chyba jednym z bardziej wyczekiwanych od Holendra. Hype podnieśli także sami Włosi, między innymi grając swój największy jak dotąd collab podczas seta na festiwalu Coachella. Kawałek sam w sobie łączy style muzyczne duetu i Tiësto. W rezultacie powstał utwór, który przywołuje nieco nostalgicznych brzmień.

Współpraca jest wynikiem kilkuletniej wymiany poglądów na temat muzyki oraz przeszłości, teraźniejszości i przyszłości elektronicznego „tańca”. To podczas WMC Miami zapaliła się iskra, kiedy usłyszeliśmy Tiësto, który od razu zakochał się w pomyśle współpracy. W ciągu dwóch dni ukończył on utwór, który zadebiutował na Ultra, to był niesamowity moment.

Mathame

foto: Mehreen Rizvi

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?