Tiësto wydaje pierwszy od sześciu lat studyjny album – i to szybciej, niż się spodziewacie

Holenderska legenda muzyki elektronicznej zapowiedziała premierę nowego albumu. Na “The London Sessions” nie będzie trzeba długo czekać.

2sher

Tiësto przyzwyczaił nas do tego, że nie robi sobie zbytnio przerw w działaniu i prowadzi regularny cykl wydawniczy. To w wypadku singli – całkiem inaczej sprawa wygląda zaś w kwestii albumów studyjnych, które Tijs wydaje raz na kilka lat. Ostatni longplay Holendra, zatytułowany “A Town Called Paradise“, ukazał się aż siedem lat temu. Teraz czas na coś nowego.

To już szósty album

Tiësto z zaskoczenia ogłosił fanom wydanie krążka o nazwie “The London Sessions“. Znajdziemy na nim kilka doskonale znanych Wam singli oraz parę nowości. Lista gości jasno sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z bardzo komercyjnym materiałem – wokalnie udzielą się bowiem między innymi Snoop Dogg, Rita Ora, Becky Hill, Post Malone czy też Mabel. Grono producenckie – oprócz Tijsa – stanowią chociażby Shaun Frank czy Dzeko.

emuze.me

Pięćdziesięciojednolatek ujawnił również datę premiery swojego nowego wydawnictwa – będzie to 15 maja, a więc najbliższy piątek. Szykuje się naprawdę gorące wydanie.

emuze.me

ultra

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?