DBL podbija sieć swoim remiksem hitu Tiësto sprzed lat. Numer spodobał się na TikToku!

“Who Wants To Be Alone” w wersji DBLa zdobyło popularność wśród słuchaczy muzyki klubowej na platformie TikTok – co przełożyło się na sukces.

sunrise

W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko ciężka praca. Aby osiągnąć sukces mierzony w liczbach na platformach streamingowych, trzeba mieć pomysł i trochę szczęścia. Dzięki popularności takich platform, jak TikTok, muzycy i producenci mają szansę trafić do naprawdę szerokiej publiki. O tym, że to możliwe, w ostatnim czasie przekonał się DBL – polski producent, który jest dobrze znany z polskich klubów.

DBL remiksuje Tiësto

Na jego koncie jest już wiele oficjalnych wydań (w głównej mierze w CHAPTER EIGHT, ale także we FRKNTN czy XONI Records), ale także sporo nieoficjalnych remiksów, których wyświetlenia na platformie YouTube mają milionowe wyświetlenia. Teraz Kacper przypomniał o sobie dotychczasowym słuchaczom – a i zapewne przyciągnął do siebie nowych – za sprawą nowej propozycji. Jest nią remiks “Who Wants To Be Alone”, kooperacji Tiësto i Nelly Furtado z 2010 roku. Producent zapowiadał swoją wersję na platformie TikTok, nierzadko osiągając kilkaset tysięcy wyświetleń na film i masę pozytywnych komentarzy.

kalendarz

@dblmusic Odpowiadanie użytkownikowi @zelachoo Tag @Tiësto & @Nelly Furtado in comment section, let’s see if we can make it an official remix! 🙌🏻🔥 #fypシ #foryoupage #newmusic #edm #edmtiktok #remix #tiesto #nellyfurtado #basshouse ♬ Who Wants To Be Alone DBL Remix – DBL

Ostatecznie pod koniec kwietnia remix ukazał się na platformie YouTube, gdzie już teraz zebrał ponad 600 tysięcy wyświetleń. Patrząc w komentarze, można zobaczyć sporo osób, które tę bass house’ową wersję poznali właśnie na TikToku. Kto wie – być może uda się wydać ten numer oficjalnie? Nie ukrywamy – fajnie by było!

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?