Time Warp powraca do Niemiec! Czołówka techno wystąpi na prima aprilis w Mannheim

Festiwal potwierdził, że odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku w Mannheim i ogłosił ponad 40 członków lineup’u.

silesia beats

W 2022 roku większość największych światowych festiwali wróciła po pandemicznej przerwie. Na niektóre trzeba jednak poczekać jeszcze dłużej. Jednym z nich był Time Warp, który – zaplanowany na styczeń bieżącego roku – musiał zostać po raz kolejny przesunięty. Bądź co bądź, lepiej później niż wcale. Niemiecki festiwal powróci bowiem po 4 latach i odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia 2023 roku.

Potężny line-up

Time Warp to wydarzenie sięgające 1994 roku, tradycyjnie związane z Mannheim w zachodnio-centralnych Niemczech. Na przestrzeni lat odbywały się jednak dodatkowe edycje w innych miastach jak Brema, Hanower czy nawet Praga. To, co łączyło wszystkie te wydarzenia, to z pewnością czołowy lineup muzyki techno. Nie inaczej będzie w pierwszej po 4 latach edycji.

jay_cluss

Zostało ogłoszonych ponad 40 postaci. Wśród nich znajdziemy zarówno najgorętsze obecnie gwiazdy jak Charlotte De Witte czy Amelie Lens, jak i legendy takie jak Sven Vath i Richie Hawtin. Coś dla siebie znajdą fani wszelakich odmian gatunku, od melodycznych setów Adriatique czy Kolscha po ciężkiego techno które zaserwują Klangkuenstler oraz I Hate Models. Tech house również będzie miał swoją reprezentację w postaci Jamie Jones‘a czy The Martinez Brothers.

ultra

Line-up Time Warp 2023

Obecnie są do nabycia bilety z trzeciej fazy kosztujące 100 euro. Możecie znaleźć je pod tym linkiem.

kalendarz

silesia beats

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?