feel your love dimitri vegas like mike timmy trumpet

“Stereo Love” i “Infinity” w jednym kawałku. Timmy Trumpet i DV&LM odświeżają dwa duże hity

Po prawie dwóch latach Timmy Trumpet wraz z dwukrotnymi zwycięzcami DJ Mag Top 100 DJs wydają festiwalowy mix “Feel Your Love”.

reklamujsie

Opinia na temat bracia Dimitri Vegas & Like Mike w naszym kraju nie jest zbyt przychylna. Wszystko to przez liczne incydenty związane z głosowaniem w rankingu DJ Mag TOP 100 DJs, odwoływaniem występów (głównie chodzi o Sunrise Festival 2017), czy ghostproducingem. Inaczej sprawa wygląda z Timmym Trumpetem, który w Polsce posiada sporą rzeszę fanów.

Nie można jednak belgijskiemu duetowi zarzucić, że nie udało im się zbudować niezłej bazy słuchaczy na całym świecie. Pod ich aliasem możemy znaleźć zarówno legendarne bigroomowe produkcje, jak i te komercyjne. W ubiegłe wakacje jednym z nich był utwór “Feel Your Love”. Track jest w zasadzie połączeniem dwóch kultowych hitów – “Infinity” autorstwa Guru Josha oraz “Stereo Love” od Edwarda Maya. Panowie po prawie dwóch latach, wreszcie zdecydowali się na wypuszczenie festiwalowej wersji produkcji.

Panowie mieli już parę okazji do wspólnej pracy w studiu, lecz w nieco odmiennych klimatach. Efektem ich współpracy są między innymi bigroomowe numery takie jak “Carnival” lub “The Anthem (Der Alte)”. Gdy w 2020 roku pojawiły się informacje o kolejnej potencjalnej kolaboracji artystów, wydawać się mogło, że dostaniemy kolejny utwór z gatunku psy trance lub bigroom. Cóż to było jednak za zdziwienie, gdy ostatecznie okazało się, że kolejne tchnienie otrzymają wcześniej wymienione legendarne produkcje.

Pierwotna wersja

Festiwalowy remix “Feel Your Love” po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć podczas Tomorrowland Around The World w 2020 roku. Po zagraniu kawałka wiele osób spodziewało się wydania utworu w oryginalnej wersji prosto z “Mainstage”. Dość spokojny pierwszy drop oraz drugi bardziej energiczny, w klimatach happy hardcore. Ostatecznie dostaliśmy mocno komercyjny kawałek.

Po prawie dwóch latach wreszcie doczekaliśmy się mixu oryginalnej wersji z tą niewydaną. Jednym problemem może okazać się to, że artyści lekko spóźnili się z nowo wydaną wersją kawałka. Wszak największy hype wokół utworu mamy już dawno za sobą, co może – lecz nie musi – odbić się na jego liczbach.

reklamujsie

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?