Timmy Trumpet powraca do Polski! Szalony Australijczyk z solowym koncertem tej jesieni

Po trzech latach nieobecności w naszym kraju, Timmy Trumpet powraca – i to ze swoim solowym show! Freakshow już 28 października w Gliwicach.

pdc

Zdaniem wielu jest to jeden z wielkich nieobecnych podczas tegorocznego sezonu letnich festiwali w naszym kraju. Timmy Trumpet dzięki pełnym energii występom na Sunrise Festival zaskarbił sobie serca wielu polskich fanów EDMu, łącząc w pewien sposób gusta młodszych i starszych słuchaczy. Już wkrótce będziemy mogli go jednak zobaczyć w naszym kraju, i to po raz pierwszy w ramach solowego show.

Dotychczas mogliśmy go zobaczyć w naszym kraju w akcji czterokrotnie – dwa razy na Sunrise Festival (2018, 2019) oraz dwa razy w klubach Energy 2000 (2015 w Katowicach, 2016 w Przytkowicach). Brakowało w tym wszystkim jednak występu w formie solowego koncertu. Ta luka na szczęście zostanie zasypana tej jesieni.

Timmy Trumpet w Arenie Gliwice

Już 28 października w dobrze znanej polskim fanom EDMu Arenie Gliwice Timmy Trumpet zaprezentuje swoje Freakshow. Możemy się spodziewać więc dłuższego niż zwykle występu i dużej dawki mocnego uderzenia. Oprócz Australijczyka wystąpi także kilku innych artystów. Obecnie ogłoszeni są Prisoners Show oraz ADM, wkrótce mamy poznać pozostałe nazwiska.

Timmy Trumpet w Polsce – bilety

Sprzedaż biletów wystartuje 8 września o godzinie 14:00 – swoją wejściówkę będzie można kupić za pośrednictwem platformy Eventim. Informacje na temat imprezy podawane będą na facebook’owym wydarzeniu (pod tym linkiem).

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?