kontakt

Tinder to bez wątpienia aplikacja o największej popularności wśród osób chcących poznać kogoś nowego. Ludzie korzystają z niej w różny sposób. Przykładowo w wielu miejscach na świecie jest to dobre miejsce do znalezienia kogoś na szybki seks. Nie brakuje jednak krajów (wśród nich jest Polska), w których Tinder jest traktowany jako kolejna aplikacja randkowa. W tym roku nadarza się wyjątkowa okazja na znalezienie nowych znajomości, przy okazji powracających festiwali. I tak, tutaj ta popularna aplikacja także będzie mieć swój udział.

Dla miłośników festiwali

Do aplikacji Tinder powraca bowiem tzw. tryb festiwalowy. Znajdziecie go w zakładce “odkrywaj” i za jego pomocą uczestnicy festiwali będą mogli się matchować właśnie na podstawie tego, że jadą na to samo wydarzenie. Do tego będzie służyć przede wszystkim opcja zainteresowań oraz wybór samych festiwali, na które mamy zamiar się wybrać. Obecnie aplikacja nawiązała współpracę z ponad 20 festiwalami – wśród nich są takie tuzy, jak EDC Las VegasLollapalooza, Sziget Festival czy Parookaville. Kto wie – może w przyszłości znajdzie się też coś w Polsce 🙃

Dostępna będzie również opcja Festival Goers. Będzie ona przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy nie będą mogli znaleźć swojego festiwalu na dostępnej liście, lub po prostu dla zwykłych fanów tego typu eventów.

Tryb festiwalowy daje szansę na poznanie nowych ludzi i nawiązanie znajomości jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu. To świetny, mało stresujący sposób na ponowne nawiązanie znajomości w świecie rzeczywistym.

Kyle Miller

Nie pierwszy raz

Co ciekawe – to nie pierwszy raz, kiedy aplikacja zajmująca się dobieraniem par zagłębia się w tego typu eventy. W 2019 roku temu firma nawiązała współpracę z Live Nation, wprowadzając promocję, w ramach której użytkownicy Tindera mogli wykupić bilety na koncerty takich artystów jak The Chainsmokers czy Gryffin za 30 dolarów.

Tego typu ruch zupełnie nie dziwi. Jak czytamy w wynikach badań przytoczonych przez samego Tindera, 31% singli planuje w tym roku udział w festiwalu muzycznym lub koncercie, zaś 64% singli twierdzi, że lubi poznawać nowych ludzi podczas udziału w wydarzeniach muzycznych.

kontakt