Toby Romeo po raz pierwszy w Polsce! Już 12 maja w stolicy debiut Dustysessions

12 maja w stołecznym klubie Bank odbędzie się pierwsza edycja Dustysessions – imprezy organizowanej przez label Dustyvibez.

sunrise

Choć polska scena muzyki elektronicznej wciąż ma wiele do nadrobienia względem europejskich odpowiedników, to z całą pewnością swoje do zaoferowania ma. Mocno stoimy w muzyce trance, światy house’u i techno także nie mają się czego wstydzić. A co z mainstreamowym EDMem? Też jest nielicho – również, jeśli zejdziemy ze scen festiwali i pochylimy się nad bardziej radiowymi produkcjami. Tutaj godnych reprezentantów klubówki na radiowych rotacjach nie brakuje – wśród nich są chociażby Tribbs, C-BooL, Gromee czy VAMERO. Ci ostatni już parokrotnie lansowali niemałe elektroniczne hity, takie jak chociażby “Rise Up” z duetem VINAI czy “Ghost” ze wcześniej wspomnianym Tribbsem. Całkiem niedawno formacja zaprezentowała także collab z innym radiowym producentem, Martinem Jensenem.

Projekt jest ściśle związany z brandem Dustyvibez, za który odpowiada jeden z członków – Adrian Kaczyński (zbieżność nazwisk przypadkowa) aka Andy Dust. I właśnie ta marka planuje szerzej pokazywać swoje brzmienia na naszej scenie klubowej. A przynajmniej na to wygląda, zważywszy na to, że już 12 maja odbędzie się pierwsza edycja Dustysessions.

kalendarz

Toby Romeo pierwszą gwiazdą Dustysessions

Inauguracyjna impreza odbędzie się w dobrze znanym (i opisywanym też na naszych łamach) warszawskim klubie Bank. Oprócz VAMERO, za deckami stanie gwiazda wieczoru – austriacki producent o pseudonimie Toby Romeo. Jeśli nie znacie tego gościa po aliasie, to jego nierzadko grane w europejskich radiostacjach collaby z Felixem Jaehn’em, Clean Bandit i Keanu Silvą collaby kojarzyć już możecie.

kalendarz

Jego collab z Leony pt. “Crazy Love” był ubiegłej jesieni jednym z najchętniej granych kawałków w niemieckich rozgłośniach radiowych…

…zaś z jego remixerskich usług korzystali między innymi David Guetta, Nicky Romero, Alok, Kungs, Alan Walker oraz Galantis. Referencje ma więc solidne.

sunrise

Jego selekcję będzie można sprawdzić na własnych uszach już 12 maja w warszawskim klubie Bank. Start o godzinie 22:00. Bilety będą dostępne na bramce w dniu imprezy, ale już teraz – pod tym linkiem – można dokonywać rezerwacji stolików.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?