Tom Budin powraca do Hexagonu. W “Wandering Souls” nie brakuje przyjemnego klimatu!

Australjczyk wydał długo wyczekiwany przez Hexagonians kawałek “Wandering Souls”. Produkcja ukazała się w labelu FUTURE, za którym stoi Don Diablo.

sb

Tom Budin to australijski DJ i producent, o którym mogliście jeszcze nie słyszeć – a to źle, bowiem jego produkcje doceniają czołowe postaci światowej sceny EDM. Wśród nich widnieją chociażby Martin Garrix, Oliver Heldens, Marshmello czy Don Diablo. Ten ostatni poczynił jednak nieco większe kroki w kwestii artysty z Sydney i postanowił wydać jego nowy numer w swoim labelu FUTURE.

Emocje wylewają się litrami

Wandering Souls” to przede wszystkim niezwykle emocjonalny numer, na którego premierę czekało wielu Hexagonians. W kawałku wokalnie udzielił się Kopa, z którym Tom Budin miał okazję współpracować już przy okazji “Things Change“.

Jest on również odpowiedzialny za klimatyczną gitarę, którą możecie usłyszeć w breaku. Don Diablo zaprezentował ten utwór premierowo podczas występu na ubiegłorocznym UNTOLD. Był to hołd dla 15-letniej Rumunki, która została porwana i zamordowana.

To nie pierwszy raz, kiedy australijski reprezentant w lineupie pierwszego Shining Beats Festival wydawał coś u Dona. Jego debiut w labelu HEXAGON miał miejsce już w 2017 roku – przy okazji piątej edycji EPki pod nazwą Generation HEX. W 2020 roku przyszedł czas z kolei na powrót – i to naprawdę godny. A przekonać się o tym możecie poniżej, przy okazji rzucając okiem na wideoklip.

sb

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?