bob sinclar

Tom Staar odświeża jeden z największych przebojów Boba Sinclara. Nadchodzi świetna wersja klasyka!

Bob Sinclar wylansował kilkanaście lat temu kilka wielkich klubowych klasyków. Tom Staar właśnie odświeżył jeden z nich – i to z klasą!

sunrise

Przenieśmy się na chwilę do 2006 roku. Dla niektórych z nas jest to czas kojarzący się z beztroską, młodością. Właśnie 15 lat temu w rozgłośniach radiowych czy w kanałach muzycznych mogliśmy trafić na “World, Hold On” produkcji Boba Sinclara. Utwór francuskiej legendy house towarzyszył nam wtedy w wielu momentach, a całość klimatycznej historii dopełnia niezawodny wokal Stevego Edwardsa. Do takich numerów pochodzi się z wielkim sentymentem, a upływ czasu nie jest im straszny.

Wobec tego, co powiecie na odświeżenie “World, Hold On” w 2021 roku?

kalendarz

Remiks niczym oryginał

Za nową wersję klasyka odpowiada Tom Staar. Pomimo ostatniej mody na slap house’owe przeróbki artysta pokazuje, że da się inaczej. Utwór klimatem nawiązuje do wcześniejszej współpracy Staara z Kryderem zatytułowanej “Waiting On My Love” i wydanej w 2020 roku nakładem Axtone. Jeśli ten kawałek Toma was przekonał, to nowa wersja “World, Hold On” jest idealną propozycją dla Was. Fragment utworu na swoim Facebooku opublikował sam Sinclar. W tym samym wpisie artysta zapowiedział, że zostanie on niedługo wydany.

kalendarz

Słowa uznania

Pełną wersję nowej odsłony własnego klasyka producent zdążył już niejednokrotnie zagrać w swoich setach. W ostatnim z nich, nagranym dla Defected Radio Show, wypowiedział się na temat remiksu i pochwalił działalność Toma Staara.

Ludzie, to jest historia! “World, Hold On” w wersji Toma Staara. Kocham tego gościa! Tom Staar jest wielkim producentem. Zawsze będę pamiętał czas, gdy wydałem ten utwór w 2006 roku. To był niesamowity moment, tak jak wydanie “Love Generation”, “Rock This Party”, “Sound of Freedom” – wszystkie stały się klasykami.

Bob Sinclar w Defected Radio Show

Utwór prawdopodobnie zostanie wydany nakładem Yellow Productions. Jest to wytwórnia, której współzałożycielem jest Bob Sinclar. Aktualnie współpracuje ona z Armadą. Cały remiks “World, Hold On” można usłyszeć w 1:40:20 minucie wspomnianego wcześniej występu. Tę wersję klasyka z Steve Edwardsem na wokalu mogliście usłyszeć również w audycjach Krydera pod szyldem Kryteria Radio.

sunrise

W odpowiednim momencie

Podczas pandemii koronawirusa na tekst “World, Hold On” można spojrzeć zupełnie z innej strony. W czasie lockdownu nasza perspektywa na pewne sprawy definitywnie się zmieniła. Słowa śpiewane przez Stevego Edwardsa nadal są aktualne. Ich ujęcie w nowej wersji utworu może być pewną wskazówką na nadchodzące miesiące 2021 roku. W końcu nawet tytuł mówi “Świecie, poczekaj”…

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?