Tworzył z Salvatore Ganaccim, teraz wyląduje w Polsce. Tommy Cash w listopadzie zagra w pięciu miastach

Ekscentryczny raper z Estonii zagra w listopadzie aż pięć koncertów w naszym kraju. Jako gość specjalny wystąpi Jacuś.

sunrise

Scena rapowa ma to do siebie, że swoje miejsce znajduje na niej wiele barwnych postaci. Jedną z nich, o której polscy słuchacze mieli niejednokrotnie okazję usłyszeć, jest Tommy Cash. Reprezentujący Estonię artysta zyskał uznanie u wielu fanów swoją nietuzinkowością i przełamywaniem schematów. Widać to nie tylko po tym, jak brzmią jego utwory, ale także po kontrowersyjnych teledyskach. Dzięki temu wszystkiemu udało się mu zaistnieć na światowej scenie i współpracować z takimi postaciami, jak Diplo, Imanbek, Boys Noize czy Salvatore Ganacci.

Estończyk określający swoją muzykę jako post-soviet rap ma także swój polski epizod. W ubiegłym roku ukazał się bowiem jego wyczekiwany od kilku lat collab z Quebonafide, zatytułowany “Benz-Dealer”.

kalendarz

Tommy Cash aż z 5 koncertami w Polsce

Jego występ na FEST Festival 2021 był bardzo dobrze przyjęty przez polskich fanów. Jak radzi sobie Tommy Cash obecnie? O tym będziemy mogli się przekonać już w najbliższych dniach – raper odwiedzi bowiem Polskę w ramach swojej trasy koncertowej. Będzie to intensywny trip po kraju nad Wisłą, a świadczy o tym liczba koncertów. 31-latek wystąpi aż w pięciu polskich miastach, a są to:

kalendarz

25 listopada – Gdańsk (B90)
26 listopada – Poznań (B17)
28 listopada – Wrocław (A2)
29 listopada – Warszawa (Progresja)
30 listopada – Kraków (Klub Studio)

Gościem specjalnym naszej części trasy Tomasa będzie polski raper o pseudonimie Jacuś.

sunrise

Bilety na wszystkie z lokalizacji w dalszym ciągu są dostępne – znajdziecie je pod tym linkiem. Polską część trasy Tommy’ego Casha organizuje agencja Follow The Step.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?