Tomorrowland 2019 – Fedde le Grand, NWYR i Jauz zagrają w Boom!

Kolejni artyści zasilają i tak już bogaty lineup Tomorrowland 2019! Dzisiejsza transza zadowoli praktycznie każdego fana tanecznej elektroniki.

kalendarz

Ogłaszanie drugiej fazy lineupu Tomorrowland 2019 trwa w najlepsze! Wczoraj ogłoszono pierwszych w tym tygodniu artystów – wśród nich między innymi Tiesto, Yellow Claw i Die Antwoord. Zgodnie z obietnicą, organizatorzy imprezy zaprezentowali kolejne szesnaście nazwisk, które zameldują się w Boom.

Musimy przyznać szczerze – szału nie ma. Czołowych zawodników imprezy już poznaliśmy, a kolejne fazy – szczególnie, że wszystkie bilety zostały wyprzedane na pniu – będą tylko uzupełnieniem lineupu. Nie zmienia to jednak, że nie tylko headlinerami fan festiwali żyje – dużo smaczków kryje się przy każdym ogłoszeniu, i nie inaczej jest tym razem.

emuze.me

Coś dla siebie znajdą praktycznie wszyscy – od mrocznego grania (Âme, Ida Engberg), przez dużą dawkę muzyki Trance (NWYR, Markus Schulz) po ostrą jazdę bez trzymanki (Modestep, Brennan Heart, Jauz).

Oto lista wszystkich dziś ujawnionych artystów:

ultra

Âme
Andrew Rayel
Bob Sinclar
Brennan Heart
Fedde le Grand
Ida Engberg
Jauz
Kölsch
Kungs
Markus Schulz
Modestep
Nora en Pure
NWYR
Ofenbach
Sofi Tukker
Tiga

Cały dotychczas ogłoszony lineup – z podziałem na sceny i dni – znajdziecie pod tym linkiem. Kolejne nazwiska poznamy już jutro.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?