Tomorrowland 2019 – Fedde le Grand, NWYR i Jauz zagrają w Boom!

Kolejni artyści zasilają i tak już bogaty lineup Tomorrowland 2019! Dzisiejsza transza zadowoli praktycznie każdego fana tanecznej elektroniki.

emuze.me

Ogłaszanie drugiej fazy lineupu Tomorrowland 2019 trwa w najlepsze! Wczoraj ogłoszono pierwszych w tym tygodniu artystów – wśród nich między innymi Tiesto, Yellow Claw i Die Antwoord. Zgodnie z obietnicą, organizatorzy imprezy zaprezentowali kolejne szesnaście nazwisk, które zameldują się w Boom.

Musimy przyznać szczerze – szału nie ma. Czołowych zawodników imprezy już poznaliśmy, a kolejne fazy – szczególnie, że wszystkie bilety zostały wyprzedane na pniu – będą tylko uzupełnieniem lineupu. Nie zmienia to jednak, że nie tylko headlinerami fan festiwali żyje – dużo smaczków kryje się przy każdym ogłoszeniu, i nie inaczej jest tym razem.

Coś dla siebie znajdą praktycznie wszyscy – od mrocznego grania (Âme, Ida Engberg), przez dużą dawkę muzyki Trance (NWYR, Markus Schulz) po ostrą jazdę bez trzymanki (Modestep, Brennan Heart, Jauz).

Oto lista wszystkich dziś ujawnionych artystów:

Âme
Andrew Rayel
Bob Sinclar
Brennan Heart
Fedde le Grand
Ida Engberg
Jauz
Kölsch
Kungs
Markus Schulz
Modestep
Nora en Pure
NWYR
Ofenbach
Sofi Tukker
Tiga

Cały dotychczas ogłoszony lineup – z podziałem na sceny i dni – znajdziecie pod tym linkiem. Kolejne nazwiska poznamy już jutro.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?