Tomorrowland 2019 – Kolejni artyści dołączają do lineup’u!

PDC

To już czwarty dzień z rzędu, kiedy festiwal Tomorrowland ogłasza zakontraktowanych artystów na tegoroczną edycję. Wielki powrót do motywu “The Book Of Wisdom” już teraz – mimo niewielkiej części dotychczas zapowiedzianych DJów, producentów, raperów i zespołów – imponuje swoimi walorami. Przykładowo tekst wczoraj Mainstage zasiliły takie nazwiska, jak DJ Snake, Don Diablo, Salvatore Ganacci czy Afrojack.

Dziś czas na kolejne piętnaście aliasów, które zaszczycą swoja obecnością wielki jubileusz. Dzisiejsze ogłoszenia szczególnie przypadną do gustu tym, którzy cenią sobie dobre undergroundowe granie – do lineup’u dołączają bowiem Eric Prydz, Maceo Plex, Nina Kraviz, Stephan Bodzin oraz Sven Väth. Entuzjaści ostrzejszych brzmień także powinni zainteresować się dzisiejszymi ogłoszeniami – w Belgii pojawią się bowiem Alison Wonderland, Zatox oraz Zeds Dead.

emuze.me

Jednak Tomorrowland to nie tylko sety DJskie – w poniedziałek ogłoszono bowiem występ A$AP Rocky‘ego, zaś dziś wśród piętnastki potwierdzonych artystów widnieje Young Thug.

Oto pełna lista ogłoszonych dziś artystów:
Alison Wonderland
Eric Prydz
Fjaak
Maceo Plex
Martin Solveig
Mike Williams
Nina Kraviz
Stephan Bodzin
Steve Aoki
Sven Väth
W&W
Young Thug
Yves Deruyter
Zatox
Zeds Dead

PDC

Cały dotychczas opublikowany lineup – z podziałem na weekendy, dni i sceny – znajdziecie pod tym linkiem. Kolejne ogłoszenia – których zresztą nie możemy się doczekać – już jutro!

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?