Bilety na Tomorrowland 2020 wyprzedane… w 5 minut. Mają rozmach!

Pula biletów na tegoroczny Tomorrowland zawierała około 400k biletów. Główna pula, której sprzedaż miała miejsce w ubiegłą sobotę, opróżniła się w 5 minut.

kalendarz

Są festiwale… i jest Tomorrowland – wiele osób po przeczytaniu nagłówka mogło wysnuć właśnie taki wniosek. My co prawda jesteśmy dalecy od brak radykalnych stwierdzeń, ale jedno trzeba przyznać – mało który event może się pochwalić takim osiągnięciem.

aaaaaaaaand it’s gone.

W ubiegłą sobotę o godzinie 17:00 wystartowała bowiem główna pula biletów na tegoroczną edycję festiwalu Tomorrowland. Organizatorzy już kilka dni wcześniej odkryli wszystkie lineupowe karty, co z pewnością miało znaczenie przy rekordowym wręcz zainteresowaniu wejściówkami. Jak dowiadujemy się od samych internautów, pula została opróżniona w ekspresowym tempie.

kalendarz

Post na Facebooku festiwalu pojawił się po ponad 30 minutach od startu sprzedaży – jednak internauci już 5 minut po starcie swoistego “wyścigu” informowali o jego zakończeniu. Imponujące…

kalendarz

Jak twierdzi Debby Wilmsen, rzecznik festiwalu, zainteresowanie imprezą na poziomie pre-rejestracji było na podobnym poziomie, co rok temu.

Liczba pre-rejestracji była na tym samym poziomie – zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym – co w ubiegłym roku

Debby Wilmsen, rzecznik Tomorrowland

Rekordowy rok dla imprezy

Ostatecznie jednak przed komputerami zjawiło się o wiele więcej osób niż w roku 2019, podczas którego tempo wyprzedawania się wejściówek na Madness także było zawrotne. Szczególnie widać to na rodzimym dla imprezy rynku. Przeznaczona wyłącznie dla Belgów pula 200 tysięcy biletów rozeszła się w rekordowe 26 minut. W sumie około 400 tysięcy wejściówek znalazło swoich właścicieli.

sunrise


POSŁUCHAJ SETÓW Z TOMORROWLAND 2019


Można jeszcze zakupić bilety

Oczywiście cały czas jest opcja na znalezienie w sieci opcji zakupu karnetów. Na dość szeroką skalę rozwinięta jest sprzedaż za pośrednictwem portalu Viagogo. Tam jednak ceny są dwukrotnie wyższe niż w oficjalnym kanale dystrybucji.

Jest jednak jeszcze jeden sposób na zakup biletu wstępu z oficjalnego źródła. Jako, że niektóre wejściówki zostawały anulowane bądź nieopłacone, w ubiegłych latach pojawiała się możliwość zapisania się do listy oczekujących. Kto wie, być może taka opcja zostanie uruchomiona i w tym roku.

Tegoroczna edycja festiwalu Tomorrowland odbędzie się w dniach 17-19 i 24-26 lipca 2020 roku. Na piętnastu scenach wystąpi w sumie kilkuset DJów, producentów, wokalistów, zespołów i raperów z całego świata. Pełny lineup znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?