Tomorrowland 2022 Mainstage

Ktoś stworzył mainstage Tomorrowland 2022… w grze Minecraft

Członkowie GetOnStream po swojej wizycie na Tomorrowland postanowili odtworzyć scenę główną w… grze Minecraft!

pdc

GetOnStream to platforma pomagająca streamerom nabrać rozgłosu. W ostatnim czasie jej członkowie pochwalili się na swoim blogu, że zawitali na Tomorrowland. Z festiwalu przywieźli bardzo specyficzną pamiątkę.

Pamiątka z wakacji

Przed paroma dniami zespół GetOnStream pochwalił się wizytą na belgijskim festiwalu na swoim blogu. Członkowie wyznali, że najbardziej urzekła ich główna scena. Postanowili zrobić to w bardzo specyficzny sposób. Mianowicie odtworzyli budowlę w… grze Minecraft.

Ta rzecz wygląda jak coś z przyszłości i jest niesamowicie duża. Kiedy wróciłem do domu, będąc nerdem, wiedziałem, że musimy uhonorować Tomorrowland 2022 w jakiś sposób związany z grami.

Zespół GetOnStream ma też dobrą wiadomość dla entuzjastów Minecfrafta bądź rodziców, którzy chcą zaszczepić swoją dzieciom miłość do elektroniki. Mapę, na której zbudowano Tomorrowland, można pobrać za darmo!

Tomorrowland już za nami!

Oczywiście sceny główne poprzednich Tomorrowland były już wielokrotnie odtwarzane w Minecrafcie. Tegoroczny mainstage wywołał jednak najwięcej szumu wśród festiwalowiczów i najbardziej wyróżniał się spośród wszystkich dotychczasowych projektów. Wielu z nich dopatrywało się tam między innymi podobieństwa do obiektów sakralnych.

Jeżeli chodzi o artystów, to nic się nie zmieniło. Po pandemicznej przerwie w Belgii zagrały największe gwiazdy elektroniki. Trzy weekendy zagospodarowali nam między innymi Charlotte de Witte (jako pierwsza kobieta zamykająca mainstage), Hardwell i 3 Are Legends. Nagrania ze wszystkich setów zebraliśmy dla Was w tym artykule.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?