Mainstage Tomorrowland 2023 w liczbach. Tak prezentuje się efekt niemal dwuletniej pracy

Po raz kolejny organizatorzy festiwalu Tomorrowland postanowili zachwycić uczestników samą sceną główną. Wiemy już o niej znacznie więcej!

PDC

W belgijskim Boom ruszyła już 17. edycja festiwalu Tomorrowland. Festiwal wyprzedał się w mgnieniu oka już kilka miesięcy temu – a więc wtedy, kiedy poznaliśmy pełny skład lineup’u. Choć brakuje w nim co nieco dużych postaci sceny EDM, to wciąż lista gwiazd, które zameldują się na kilkunastu scenach, robi naprawdę ogromne wrażenie. Wszystko to kumuluje się oczywiście na Mainstage – a ta, co nie powinno dziwić, jest naprawdę monumentalna.

Mainstage w pigułce

Jak zawsze, scena główna Tomorrowland – od pomysłu do realizacji – została zrealizowana przez team festiwalu. Zmianie nie uległa także dbałość o szczegóły i sama ilość tych szczegółów, za których wykonanie odpowiedzialni byli modelarze i artyści działający na podstawie tego, co wymyślił dział kreatywny. Główna arena wydarzeń edycji noszącej nazwę “Adscendo” prezentuje się następująco:

emuze.me

A jak mainstage Tomorrowland 2023 prezentuje się po rozłożeniu na czynniki pierwsze? Wrażenie robią już same rozmiary – tegoroczna scena główna jest wysoka na 43 metry i szeroka na 160 metrów. Użyto aż 740 metrów kwadratowych ekranów, 1050 lamp, 230 głośników, 30 laserów, 48 fontann i 15 pomp wodospadowych. Instalacja była budowana przez 50 dni, zaś jej rozbiórka zajmie 13 dni. To wszystko świadczy dobitnie o złożoności operacji, jaką jest Mainstage festiwalu Tomorrowland.

Tomorrowland 2023 – livestream

To wszystko możemy śledzić przez najbliższe dwa weekendy za pośrednictwem oficjalnego livestreamu. Transmitowane będą niemal wszystkie najważniejsze sety ze sceny głównej oraz ze sceny Freedom. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?