Największe hity 1. weekendu Tomorrowland 2023. Na podium dominacja jednego artysty

Mau P wjechał jak do siebie i obsadził pierwsze dwa miejsca na liście najchętniej granych utworów podczas 1. weekendu Tomorrowland 2023.

PDC

Jesteśmy w centralnym momencie tegorocznego sezonu festiwalowego. I to zarówno patrząc na Polskę (ledwo co za nami Sunrise Festival), jak i na Europę (za nami pierwszy, a przed nami drugi weekend Tomorrowland). Oczy całego eventowego świata przez ostatnie i najbliższe dni zwrócone były i są na belgijskie Boom, gdzie na kilkunastu scenach dla kilkuset tysięcy uczestników wystąpiły setki DJów i producentów, w tym także ci należący do ścisłego topu. Spośród niemal 600 godzin muzyki, która zagrana została w tym czasie, zawsze znaleźć można utwory grane chętniej od innych. Organizatorzy festiwalu opublikowali właśnie informacje co do tego, które kawałki należały do tego grona podczas pierwszego weekendu Madness.

Mau P dominuje

Podium zestawienia wygląda naprawdę zaskakująco – aż dwie z trzech pozycji zajmuje Mau P. Rebranding twórcy znanego niegdyś jako Maurice West okazał się naprawdę udany – jego wydane niedawno w Afterlife “Metro” z Kevinem de Vriesem zajęło miejsce na szczycie…

emuze.me

…zaś na miejscu drugim uplasował się jego największy jak dotąd hit, “Drugs From Amsterdam“.

Na podium znaleźli się jeszcze Skrillex i Boys Noize ze swoim “Fine Day Anthem“, o którym jakiś czas temu pisaliśmy na naszych łamach.

PDC

Na niższych pozycjach znajdziemy zaś dużo tanecznych hitów ostatnich miesięcy, w tym “I’m Good” Davida Guetty, “Miracle” Calvina Harrisa czy viralowe “Push Up” od Creeds’a. Topową dziesiątkę zamyka za to prawdziwy klasyk w postaci “Better Off Alone” od Alice Deejay w wielu remiksach.

Pełne zestawienie 10 najpopularniejszych hitów pierwszego weekendu Tomorrowland 2023 znajdziecie poniżej.

10 najpopularniejszych utworów 1. weekendu Tomorrowland 2023

  1. Kevin de Vries & Mau P – Metro
  2. Mau P – Drugs From Amsterdam
  3. Skrillex & Boys Noize – Fine Day Anthem
  4. Peggy Gou – (It Goes Like) Nanana
  5. David Guetta & Bebe Rexha – I’m Good (Blue)
  6. Calvin Harris & Ellie Goulding – Miracle
  7. John Summit & Hayla – Where You Are
  8. Fred again.. & Swedish House Mafia feat. Future – Turn On The Lights again..
  9. Creeds – Push Up
  10. Alice Deejay – Better Off Alone (w różnych remiksach)

Drugi weekend startuje wkrótce

Drugi weekend festiwalu Tomorrowland startuje w piątek, 28 lipca. Wszystkie trzy dni imprezy będą transmitowane na platformach YouTube, TikTok oraz na antenie One World Radio. Na dokładkę – w tym ostatnim miejscu będzie można usłyszeć czwartkowy before party o nazwie The Gathering. Więcej informacji znajdziecie przed weekendem na naszych łamach.

emuze.me

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?