tomorrowland

Tomorrowland ogłasza tegoroczny livestream. To nawet 13 godzin każdego dnia!

Wracamy do starego 2-weekendowego formatu festiwalu Tomorrowland. To, co się nie zmienia, to obecność livestreamów!

PDC

Do kultowego festiwalu w Belgii pozostało zaledwie dni. Dopinane są w tym czasie nawet kolejne współprace. Taką okazała się chociażby ogłoszona kilka dni temu kolaboracja z TikTokiem. Pojawią się tam specjalne playlisty, czy planowana jest nawet transmisja na żywo z dwóch weekendów. Jednak nie samym TikTokiem człowiek żyje – już 20 lipca rusza transmisja, która dostępna będzie w One World TV oraz One World Radio przez kolejnych wiele dni trwania eventu.

Plejada gwiazd

Transmisja z One World TV obejmować będzie występy na scenach Freedom oraz Mainstage. Na tej pierwszej pojawią się między innymi Armin van Buuren, Meduza, czy Eric Prydz ze swoim projektem HOLO. Z kolei na Mainstage zawita plejada innych znanych nazwisk, w tym Afrojack, Alesso lub Martin Garrix. Pomiędzy dwoma weekendami, One World TV będzie pokazywać sety z pozostałych scen, w tym te z Crystal Garden, Atmosphere, Freedom i nie tylko.

emuze.me

One World Radio będzie nadawać na żywo z Tomorrowland każdego dnia festiwalu z różnych scen między godziną 12:00 a 01:00, dostarczając wiele godzin rozrywki. Platforma ta będzie jedynym miejscem, w którym będzie można usłyszeć scenę The Gatheringw czwartki 20 i 27 lipca. Tak, jak w poprzednich latach, cały livestream ma zostać prowadzony w dość luźnym formacie ze specjalnego studia na miejscu. Prócz prezentowanych setów, odbywać się tam będą ekskluzywne wywiady z artystami oraz inne nieujawnione aktywności we współpracy ze specjalnymi gośćmi. Co ciekawe, uczestnicy festiwalu będą mogli nagrywać wiadomości i dzielić się nimi ze słuchaczami. Wszystko to będzie prowadzone przez niezawodnych gospodarzy oficjalnej stacji radiowej Tomorrowland w 4K.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?