Tomorrowland w wersji wirtualnej także w 2021 roku. Mamy pierwsze nazwiska z lineup’u!

W tym roku Tomorrowland odbędzie się również w wersji wirtualnej. Poznaliśmy pierwsze nazwiska oraz szczegóły dotyczące biletów.

sunrise

Tomorrowland w zeszłym roku starał się stworzyć alternatywę dla odwołanej edycji imprezy w Boom. W zalewie wirtualnych festiwali, marka poszła o krok do przodu, tworząc występy umieszczone w specjalnie przygotowanym świecie 3D. Ze względu na rozmach przygotowań, w porównaniu do alternatywnych wydarzeń tego typu dostęp do imprezy był płatny. Cenę wynagradzał jednak lineup pełny gwiazd, a ich występy przy poprzednich edycjach imprezy były pełne niewydanych utworów. Set pełen ID zagrał wtedy chociażby Martin Garrix, o czym pisaliśmy tutaj. Z propozycją na wirtualne spędzenie muzycznego lata Tomorrowland wychodzi również i w tym roku.

Do trzech razy sztuka?

Po dwóch chętnie oglądanych wirtualnych festiwalach przyszedł czas na trzecią imprezę w tej formie. W lipcu zamiast zajmować barierki, czekając na kolejne występy przed ogromnymi scenami, będziemy mieli możliwość tańczyć w domowym zaciszu. To wszystko dzięki drugiej edycji “Around The World”, która ma wynagrodzić przesuniętą na koniec sierpnia i początek września edycję festiwalu na terenie Boom. Internetowa impreza ma odbyć się 16 i 17 lipca 2020 roku.

kalendarz

Lineup rodem z głównej sceny

Podczas wirtualnej imprezy możemy liczyć na występy od największych reprezentantów elektroniki. Jak podczas poprzednich edycji i teraz nie zabraknie również scen związanych ściśle z danym gatunkiem czy firmowanych nazwami różnych wytwórni i kolektywów. Tak jak na pierwszej edycji “Around the World” mamy teraz będziemy mieli okazję usłyszeć czołówkę znaną z realnych edycji Tomorrowlandu. W lineupie pojawią się takie postaci, jak: Adam Beyer, Armin van Buuren, Claptone, Nicky Romero i Tale Of Us. Patrząc na edycję, która miała miejsce rok temu, możemy spodziewać się ogłoszenia jeszcze kilkudziesięciu innych aliasów. Pełny spis artystów, którzy wystąpili w 2020 roku, znajdziecie tutaj.

ultra

Przełomowa forma festiwalu

Mimo tego, że pierwotnie forma wirtualnych festiwali miała być alternatywą dla anulowanych przez pandemię stacjonarnych wydarzeń, wiele z nich ewoluowało w postać, która może po powrocie do “normalności” zaspokoić pewien sektor muzycznego rynku. Współzałożyciel Tomorrowlandu Michiel Beers uważa, że stworzona przez nich formuła zmieniła sposób, w jaki możemy doświadczać festiwalową atmosferę.

Dla nas jest to trochę, jakbyśmy na nowo odkryli, w jaki sposób możemy doświadczać festiwalowej atmosfery. Natomiast szczerze wierzymy, że możemy przywołać ducha Tomorrowlandu i dostarczyć do was i waszych domów na całym świecie rozrywkę na najwyższym poziomie.

Michiel Beers, współzałożyciel Tomorrowlandu

Tak jak wcześniej dostęp do imprezy będzie możliwy w wyznaczonych godzinach, które będą się pokrywały z naszą strefą czasową. Tomorrowland Around The World 2021 będzie trwał 16 lipca od od godziny 19:00 do 01:00, a 17 lipca od 17:00 do 2:00. To wszystko w specjalnie wykreowanym świecie 3D o magicznej nazwie Pāpiliōnem. Do oglądania występów wystarczy mieć komputer, smartfon czy tablet z dostępem do internetu.

sunrise

Wejściówki do wirtualnego świata

Dostęp do wirtualnej edycji Tomorrowlandu będzie płatny. Brać udział w imprezie będzie mógł każdy, gdyż nie będzie limitów regionalnych czy wiekowych. Bilety można będzie zakupić od 6 maja od godziny 15:00. Przy tej edycji będą dostępne nowe pakiety oraz dodatkowe paczki z produktami, które umilą wspólną zabawę. Jak w przypadku poprzednich internetowych imprez od belgijskiego giganta mamy do wyboru znane już z poprzednich edycji opcje:

  • Festival Pass – w cenie 20€ (ponad 90 zł) zapewnia pojedynczy dostęp do oglądania festiwalu
  • Festival Pass + On-Demand Pass – za 25€ (~115 zł) mamy możliwość uczestnictwa na żywo w wirtualnym świecie imprezy oraz do ponownego odsłuchania setów w przeciągu 2 tygodni od końca wydarzenia
  • Home Celebration Pass – płacąc 50€ (około 230 zł) możemy oglądać na żywo kolejną edycję Tomorrowland “Around the World” na jednym urządzeniu. Dostajemy również cztery sloty umożliwiające powrót do prezentowanych występów w dniach 18 lipca – 1 sierpnia,

oraz zupełnie nowy, limitowany zestaw:

  • Festival Pass + New Tomorrowland Speaker – za 185€ (ponad 840 zł) oprócz dostępu do wirtualnej imprezy i jej zapisu, do którego możemy wrócić w dniach 18 lipca – 1 sierpnia dostajemy głośnik JBL Charge 5 sygnowany logiem Tomorrowlandu. Pełna specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie imprezy.

Dodatkowe gadżety

Do każdego z pakietów można dokupić paczki gadżetów, które mogą uprzyjemnić imprezowanie. Dostępne są do kupienia zestawy takie jak:

ultra

kalendarz

  • People of Tomorrow – za dodatkowe 25€ (~115 zł) otrzymujemy: dwie bransoletki zaprojektowane specjalnie na nadchodzącą edycję “Around The World”, jedną sztukę plakatu promującego imprezę, dwa kubki led sygnowane markami Tomorrowland i Red Bull oraz jedną, darmową puszkę napoju Red Bull (dla osób zamawiających na terenie Europy)
  • Home Party Package – dopłacając 95€ (ponad 430 zł) kupujemy paczkę zawierającą: cztery bransoletki “Tomorrowland Around the World 2021”, jeden plakat promujący wydarzenie, 4 kubki Red Bull x Tomorrowland, plecak/worek Tomorrowland, formę do kostek lodu w kształcie logo imprezy, płytę “United Through Music”, jedną sztukę limitowanej gry planszowej sygnowanej marką festiwalu, flagę Tomorrowland, cztery tuby z confetti, bandanę z logo imprezy, otwieracz Tomorrowland oraz dwie darmowe puszki napoju Red Bull (dla osób zamawiających na terenie Europy)
  • Solo Vida Exclusive Box – w cenie 48€ (około 220zł) możemy posmakować wina musującego sygnowanego marką festiwalu. W ramach zestawu otrzymujemy jedną butelkę alkoholu oraz zestaw gadżetów premium
  • Solo Vida – 6 bottles – za 150€ (ponad 680zł) dostajemy sześć butelek trunku od Tomorrowland. Tym razem bez dodatkowych gadżetów
  • Głośnik Tomorrowland – płacąc 180€ (820 zł) można zakupić głośnik JBL Charge 5 w kolorach znanych z brandingu festiwalu. Pełna specyfikacja sprzętu dostępna jest tutaj. Dopłacając jedynie 5€ (około 23 zł) dostaniemy również bilet na wirtualną edycje Tomorrowland, co w tym przypadku wydaje się lepszą ofertą.

W cenęe dodatkowych zestawów nie jest wliczony pakiet wejściówek na wirtualną imprezę. Te należy dokupić osobno, wybierając odpowiadający nas pakiet.

kalendarz

sunrise

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?