Tomorrowland Around The World – Martin Garrix zaprezentował aż osiem nowości ze swojego labelu!

Podczas swojego występu na wirtualnej edycji festiwalu Tomorrowland, Martin Garrix nie brał jeńców i zaprezentował sporo niewydanych utworów.

PDC

Lipiec to taki miesiąc, gdzie drogi fanów muzyki elektronicznej prowadzą na największe letnie festiwale – takie jak Sunrise Festival czy Tomorrowland. Niestety wszyscy wiemy, jaka w tym roku jest sytuacja – więc tym razem wyjątkowo musimy obejść się smakiem.

Sezon festiwalowy zakończył się szybciej, niż się zaczął – ale to nie oznacza, że nie dostaliśmy nic w zamian. Przykładowo, podczas minionego weekendu obydwa wyżej wspomniane eventy zaoferowały wirtualne atrakcje. Agencja MDT postawiła na prawdziwą scenę na terenie festiwalu. Belgijski gigant zaś przeznaczył środki i to zapewne niemałe) na zaawansowane wizualizacje 3D.

emuze.me

Na Tomorrowland Around The World wystąpiła śmietanka sceny EDM, tak samo jak bywa to podczas realnych edycji. Jedną z głównych gwiazd był Martin Garrix. Holender postawił na sprawdzone hity, ale zaprezentował również dużo nowego materiału.

Osiem nowości prosto ze STMPD

Wytwórnia Martina postawiła na małą zabawę z fanami i na Instagramie ukazał się post z fragmentami wszystkich ośmiu ID z seta. W komentarzach zaczęły się domysły, kto może odpowiadać za konkretne utwory.

PDC

Oczywiście po Internecie krążą mniej lub bardziej wiarygodne domysły fanów, ale my możemy Wam póki co potwierdzić jeden z nich. Pod numerem siódmym znajdziemy bowiem collab na linii Jay Hardway – Tom & Jame, który ukaże się już w piątek.

Na giełdzie nazwisk, które mogą być autorami IDków nie brakuje tych znanych ze STMPD RCRDS, ale nie tylko. Wśród nich są chociażby Seth Hills, DubVision, TV Noise, Dyro, RetroVision oraz WILL K.

Oczywiście są to tylko domysły oraz interpretacje fanów, bo na odkrycie wszystkich kart pozostanie nam trochę poczekać.

https://www.youtube.com/watch?v=VOj7DdeRHyo

emuze.me

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?