ghostproductions.pl

Jeszcze parę dni temu sporą zagadką, Tomorrowland pojawił się o której mówiliśmy na naszym portalu, był tajemniczy zegar, który pojawił się na stronie internetowej festiwalu Tomorrowland. W artykule pojawiły się następujące słowa:

Przypuszcza się, że chodzi o kolejny livestream (szczególnie że lockdownowa seria transmisji zakończyła się w ubiegłym tygodniu)

Nasze przypuszczenia są dość bliskie prawdy, jednakże trochę niedoszacowaliśmy plany organizatorów. Tomorrowland szykuje bowiem wirtualny festiwal stojący na jeszcze wyższym poziomie niż jakikolwiek tego typu event dotychczas.

Obraz może zawierać: noc i tekst

Aż 8 scen

Na potrzeby Tomorrowland Around the World, który odbędzie się w dniach 25 i 26 lipca, zostanie zaprojektowany wirtualny teren festiwalu, na którym znajdzie się aż 8 różnych scen. Nie zabraknie również innych atrakcji – w tym specjalnych warsztatów czy interakcji między uczestnikami wirtualnego wydarzenia. Jest jednak jedno ale…

Trzeba zapłacić

By stać się częścią tej wyjątkowej transmisji, trzeba kupić specjalny bilet. I tak – jednodniowy wstęp kosztuje 12,5 euro, zaś karnet na obydwa dni – 20 euro. Transmisję uświetnić mają największe gwiazdy EDMowej sceny, które zaprezentują również premierowo swoje najnowsze utwory. Sprzedaż biletów zacznie się już 18 czerwca, zaś trzy dni wcześniej poznamy cały lineup wirtualnej imprezy.

Szybciej będzie nasz festiwal

Zanim jednak odbędzie się Tomorrowland Around the World, będziecie mogli uczestniczyć w drugiej edycji Shining Beats Festival. Już teraz możemy zdradzić, że lineup nadchodzącego wydarzenia jest różnorodny i składający się w większości z zagranicznych artystów. Więcej informacji na temat nadchodzącego i – co ważne – darmowego wydarzenia oraz lineup imprezy, która odbędzie się w dniach 19 – 21 czerwca ogłosimy wkrótce.

ghostproductions.pl