Nie załapałeś się na bilety na Tomorrowland? Są inne opcje – i to oficjalne

Biletów na Tomorrowland co roku jest znacznie mniej, niż chętnych na nie. Są jednak opcje, aby – mimo niepowodzenia – pojechać na Madness.

2sher

Od lat śpiewka jest ta sama. Rusza sprzedaż biletów na festiwal Tomorrowland i po bardzo niedługim czasie wszystkie wejściówki znikają. Jednym sztuka zakupu udaje się za pierwszym razem, inni zaś na możliwość odwiedzenia najważniejszego elektronicznego festiwalu świata czekają nawet kilkanaście lat. Co zrobić, jeśli tym razem nie wyszło? Są pewne w stu procentach legitne opcje – i o nich opowiemy wam w tym tekście.

Jeśli czytasz ten artykuł, to najprawdopodobniej jesteś w gronie osób, którym zakup w ramach głównej sprzedaży się nie udał. Cóż, zdarza się – trzeba żyć dalej i szukać alternatywnych opcji spędzenia letnich dni na muzycznym festiwalu. Można też próbować dalej – wszak szanse na zdobycie wejściówek na Tomorrowland wcale nie kończą się na pulach wypuszczonych do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego. Zawsze istnieje opcja odkupienia biletu od innej osoby, która w wirtualnej kolejce na stronie festiwalu stanęła lepiej od ciebie. Tu jednak istnieje zawsze ryzyko – wszak nigdy nie wiadomo, czy osoba po drugiej stronie będzie uczciwa. Choć istnieją usługi, takie jak Viagogo, które cieszą się uznaniem wśród kupujących, to warto sprawdzić także jeszcze dwie opcje, które – w przeciwieństwie do randomowego gościa z neta – są w stu procentach legitne.

emuze.me

Opcja pierwsza – waiting list

Pierwszą opcją na zdobycie biletów na Tomorrowland po wyprzedaniu wszystkich biletów z oficjalnej sprzedaży jest tzw. waiting list. Zawsze bowiem zdarza się, że część biletów ostatecznie nie zostanie opłaconych. I te bilety po jakimś czasie trafiają do ponownej sprzedaży. Dostęp do niej mają tylko i wyłącznie osoby, które zapiszą się na listę oczekujących – możecie to zrobić po zalogowaniu na swoje konto na stronie tomorrowland.com.

W ostatnich latach tego typu możliwość pojawiała się w kwietniu – prawdopodobnie tak samo będzie również teraz. Co istotne – waiting list nie daje gwarancji zakupu. Można więc tę opcję traktować jako dodatkową możliwość zakupu z oficjalnego źródła.

ultra

Opcja druga – oferty travel partnerów

Jest jednak druga opcja, która może dawać znacznie większą szansę na zakup wejściówek. Są nią oferty oficjalnych travel partnerów Tomorrowland, których na terenie całej Europy jest kilkudziesięciu – zazwyczaj po jednym na państwo. Każdy z partnerów otrzymuje od organizatorów imprezy pewną pulę biletów, którą mogą sprzedawać wraz z transportem oraz noclegiem. Oficjalną listę travel partnerów znajdziecie na stronie festiwalu, pod tym linkiem.

W 2024 roku tego typu możliwość będą mieć również Polacy. Oficjalnym travel partnerem festiwalu Tomorrowland stała się bowiem firma Party Camp, od lat organizująca wyjazdy na różne imprezy i wydarzenia. Za pomocą tej ekipy 70 osób będzie mogło zakupić pełny zestaw – karnet na wszystkie trzy dni pierwszego weekendu Tomorrowland 2024 wraz z miejscem na polu namiotowym DreamVille, transportem i ubezpieczeniem. Cena takiego zestawu wynosi 3999 zł – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem. Istnieje także opcja wykupienia samego transportu – to dla tych, którym zakup biletu już się udał. W tym temacie warto udać się pod ten link. Zapisy ruszają 3 lutego 2024 roku o godzinie 17:00. Przy zakupie warto użyć kodu “shiningbeats” – dzięki niemu otrzymujesz zniżkę w wysokości 50 zł, a i my dostaniemy parę groszy, co pozwoli nam się rozwijać.

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?