Gotuj z Tomorrowland! Na kanale YouTube festiwalu pojawiły się przepisy na rozmaite potrawy

Tuż przed wirtualną edycją Tomorrowland, na ichniejszym kanale YouTube pojawiły się filmiki z przepisami na różne festiwalowe potrawy.

kalendarz

Z pewnością niejeden fan muzyki elektronicznej, przeglądając internety, mogło się zdziwić naprawdę mocno, widząc na YouTube’owym kanale festiwalu Tomorrowland swoisty kącik kulinarny. Kilka dni temu bowiem, obok setów z poprzednich edycji eventu, pojawiły się tam kilkuminutowe materiały z przepisami na rozmaite potrawy.

Seria “Tastes of the World” to kolejna inicjatywa ze strony organizatorów, mająca przybliżyć nas (a w tym przypadku nasze żołądki) do festiwalowej atmosfery. Jest to związane rzecz jasna ze zbliżającą się wirtualną imprezę pod nazwą Tomorrowland Around The World. Seria filmików ma bowiem zainspirować osoby planujące zabawę na internetowym Madness do przygotowania w domowych pieleszach potraw, które zazwyczaj królują w festiwalowych warunkach.

emuze.me

Na rzecz kampanii przygotowano przepisy na cztery potrawy – dostępne są one w formie PDFów pod tym linkiem. Pomocne są również rzeczone filmiki, pokazujące proces powstawania dań. Całą serię prowadzi… Netsky – drum’n’bassowy DJ i producent prosto z Belgii. Wszystkie cztery dania i ich przygotowanie obejrzycie kolejno na poniższej playliście. Smacznego!

emuze.me

ultra

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?