Ultra Music Festival 2019 – Eric Prydz i Skrillex dołączają do lineup’u!

Ponad 80 artystów dołączyło do i tak już pokaźnego lineup’u 21. edycji Ultra Music Festival! Niestety brak tam Polaków, ale i tak jest się czym zachwycać!

silesia beats

W ubiegłym tygodniu swoją ofensywę przeprowadził festiwal Tomorrowland, o czym szeroko informowaliśmy na naszych łamach. Teraz jednak przyszedł czas na wydarzenie, które niejako otwiera sezon festiwalowy na całym świecie – a chodzi rzecz jasna o Ultra Music Festival.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia poznaliśmy pierwszą fazę lineup’u, wypełnioną po brzegi naprawdę ciekawymi nazwiskami. Znaleźli się tam między innymi Armin van Buuren, The Chainsmokers (którzy zakończą swoim występem 21. edycję Ultra), Martin Garrix oraz deadmau5 (który podczas swojego występu na Live Stage zaprezentuje premierowo nową wersję swojej wizjonerskiej sceny). Teraz, na około 50 dni przed imprezą, która – co ważne – odbędzie się w zupełnie nowym miejscu, przyszedł czas na odsłonięcie kolejnych kart.

jay_cluss

W drugiej fazie lineup’u nie zabrakło naprawdę mocnych nazwisk – chociażby Eric Prydz (który zagra w niedzielę, na scenie A State Of Trance), a także Skrillexa. Ten jednak nie wystąpi solowo, a wraz z Boys Noize jako projekt Dog Blood. Występ odbędzie się pierwszego dnia, na scenie Ultra Worldwide.

ultra

Jednak core dzisiejszego ogłoszenia to supporterzy, którzy także robią wrażenie – drugiego dnia imprezy na scenie głównej po raz pierwszy zaprezentuje się Salvatore Ganacci. Dzień wcześniej swój powrót na Mainstage zaliczy za natomiast Nicky Romero, natomiast trzeciego dnia – na rzeczonej już scenie A State Of Trance – seta b2b zagrają Vini Vici oraz Infected Mushroom. Entuzjaści Psy Trance’owych doznań z pewnością powinni zainteresować się tym, co tam będzie się działo.

Jeśli jesteśmy przy mniej mainstreamowych brzmieniach – warto zwrócić uwagę na trzy sceny, znajdujące się na tzw. Resistance Island. Będzie to gratka dla fanów bardziej technicznego brzmienia – przez cały weekend będzie funkcjonować chociażby scena legendy mroczniejszego klubowego grania, którą jest Carl Cox!

silesia beats

Nie sposób opisowo określić tego, co czeka Ultranauts w ostatni weekend marca – dlatego zajrzyjcie do pełnej listy artystów dziś potwierdzonych – a ta czeka tuż poniżej!

Headliners
Adam Beyer b2b Cirez D
Black Coffee
Dog Blood (Skrillex + Boys Noize)
Eric Prydz
Sven Väth

LIVE Headliners
Gigantic NGHTMRE
Tom Morello

ultra

jay_cluss

Support
3LAU
AC Slater
Alan Fitzpatrick
Alex Zinn
Andrea Oliva
Anja Schneider
Art Department
Brennen Grey
Callie Reiff
Camelphat B2B Solardo
Cazztek
Cheat Codes
Chet Porter
Chip E
Christian Smith
Coyu
Cristoph
Dennis Cruz
DubVision B2B Raiden
Elephante
Elio Riso
Enrico Sangiuliano
Eric Powell
Erick Morillo
Fabio Neural
Fatum
ford.
Frank Walker LIVE
Getter
Ghastly
Hector
Hot Since 82
Ilario Alicante
J. Worra
James Zabiela
Jay Robinson
Jon Rundell
Jonas Blue
Joris Voorn
Josh Wink
Julian Jordan B2B Brooks
Justin Mylo
K?D
La Fleur
M.A.N.D.Y.
Malaa
Marcel Dettmann
Markus Schulz
Matador
Matoma
Memba
Nero
Nic Fanciulli
Nicky Romero
Noir
Oliver Heldens
Peekaboo
Pluko
Richy Ahmed
Rinzen
Ruben de Ronde
Running Touch
Salvatore Ganacci
Sam Feldt LIVE
SOPHIE
Space Jesus
Spencer Brown
Spor
Stefano Noferini
SVDDEN DEATH
Tchami
Technasia B2B Carlo Lio
Thugfucker
Tinlicker
Van Duo
Vini Vici B2B Infected Mushroom
Whipped Cream
Yousef

kalendarz

silesia beats

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?