Tomorrowland otwiera swoją wytwórnię. Na pierwszy ogień singiel od nowego projektu Afrojacka

Pierwszym wydaniem w Tomorrowland Music jest premierowy singiel projektu Never Sleeps, za którym stoją Afrojack i Chico Rose.

PDC

Kiedy myśleliście już, że wszystkie podmioty, które mogły otworzyć swoje wytwórnie już to uczyniły, to jesteście w błędzie. Jak się okazuje – w tej kwestii wcale nie została już tylko spalona ziemia, bowiem do gry postanowił wkroczyć bardzo duży zawodnik. Festiwal Tomorrowland łączy siły z potentatem muzycznym Universal Music Group i otwiera własny label.

Tomorrowland i Universal zaskakują branżę

Tomorrowland Music, bo taką nazwę będzie nosić nowa wytwórnia, nie będzie – według zapowiedzi – byle jakim przedsięwzięciem. Oprócz globalnej współpracy ze wspomnianym Universalem całość będzie także wspierać Virgin Records Germany oraz Virgin Music Label & Artist Services. Umowa między podmiotami umożliwia elastyczność i wsparcie ze strony wielu działów wytwórni. Dzięki temu utwory będą mogły być dostarczane szybko na rynku globalnym.

emuze.me

Kreatywność to coś, czego nie można zatrzymać w Tomorrowland. Jestem bardzo dumny z tego, jak prężnie nasz zespół potrafił znaleźć nowe sposoby na wprowadzenie Tomorrowlandu w obecną rzeczywistość. Poświęciliśmy dodatkowy czas na skupienie się na projektach, które były na naszej liście od dłuższego czasu, a jednym z nich było zdecydowanie uruchomienie własnej wytwórni Tomorrowland Music.

Michiel Beers – Tomorrowland

Pierwszym wydawnictwem pod nową wytwórnią jest kawałek od Never Sleeps, czyli nowego projektu Afrojacka oraz Chico Rose. Utwór nosi nazwę “You Got The Love”.

Produkcja jest ukłonem w stronę fanów progressive house. Naprawdę trzeba przyznać, że brzmi to jak za starych dobrych czasów 2014-2015 roku. Wybaczcie, ale boomerskiego charakteru naszej redakcji nie da się oszukać 😉

PDC

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak dalej będzie rozwijać się nowa wytwórnia. Potencjał jest ogromny, więc mamy nadzieję, że otrzymamy wiele jakościowej muzyki!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?