Tomorrowland Winter 2019 – Ruszyła budowa scen!

Wyjątkowa edycja Madness odbędzie się już za miesiąc. Oprócz listy artystów, także wystrój ma być na najwyższym poziomie. Mamy pierwsze zdjęcia!

sunrise

Wydawać się może, że lato jest jedynym słusznym okresem do organizacji festiwali EDM – jednak nic bardziej mylnego. Organizatorzy festiwalu Tomorrowland postanowili przełamać ten schemat i zapowiedzieli jakiś czas temu organizację imprezy w zimie.

Już 9 marca we francuskich Alpach rozpocznie się pierwsza edycja jedynego w swoim rodzaju wydarzenia – Tomorrowland Winter. Szczęśliwcy, którzy zakupili bilety (szacuje się, że każdego dnia podczas festiwalu bawić się będzie około 30 tysięcy osób), mogą liczyć na występy gwiazd pierwszej klasy – wśród nich m.in. Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin van Buuren oraz Paul Kalkbrenner (pełna lista artystów dostępna tutaj).

kalendarz

Jednak coś czujemy, że największe wrażenie zrobią nie artyści, a entourage, w którym przyjdzie bawić się fanom EDM. Do imprezy pozostał miesiąc, a budowa dekoracji oraz – co najistotniejsze – scen ruszyła pełną parą. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które prezentują wczesną fazę prac.

kalendarz

I tu musimy szczerze przyznać, że póki co widoki nie są zbyt oszałamiające. Nie zmienia to faktu, że organizatorzy festiwalu Tomorrowland przyzwyczaili nas już do wręcz wzorowego przygotowania do festiwalu. Dlatego też nie będziemy specjalnie zdziwieni, jeśli finalna wersja sceny nie będzie odstawać jakościowo i merytorycznie od tego, co możemy zobaczyć na głównym evencie, odbywającym się w drugiej połowie lipca w belgijskim Boom.

Zdjęcia: GIRAUD Janick @ janick.travel

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?